forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Cafeneaua Slabute, Part I (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1442)

Slabuta 11 feb 2010 23:56:57

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 85464)
Buna seara fetelor:)

Buna Adella >:D<
Cum ti-e dispozitia? :)

ali_lumi 11 feb 2010 23:58:18

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Buna seara ade !
Slabuta gata serialul:D?

Slabuta 11 feb 2010 23:59:00

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 85472)
Buna seara ade !
Slabuta gata serialul:D?

Gata :( Dar a fost cam scurt, si un episod super interesant, dar prea putin :((

ras_cristalin 12 feb 2010 00:00:50

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 85410)


Merci.
E Battle Star galactica :D

Eu mi-s cu sci-fi :D

Si eu m-am uitat la CSI... dar am facut bicicleta cat timp a durat, asa ca nu stiu cand a trecut. Ce-mi place ca numai dupa o saptamana deja mi se cunosc muschi pe picioare... :) Sper sa ma tina ambitia si in Bucuresti, vreau sa fiu si eu slabuta ca voi...

ali_lumi 12 feb 2010 00:01:08

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Si pe mine ma oftica astia cand te lasa cate o zi sau chiar o saptamana in suspans..:(

Adella 12 feb 2010 00:01:22

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 85467)


Buna Adella >:D<
Cum ti-e dispozitia? :)

:)As dormi si nu prea ...:)) ...uite numai ce am facut o slectie de poze ca vrem sa-i facem o surpriza mamei soacre:)ii oferim o rama digitala ..si am facut rost de poze si de la celalat baiat al ei :)cumnatu si binenteles cu nepotelul ..si cam asta am facut ultimile 2 ore ...sa nu precizez ca maine am si examen ...si deja imi stii starea:))va citeam pe aici :)ma si amuz :))Ali cu Anqutz se "contrazic in privinta unui muschi:)in alta parte discutia despre tocuri ..in schimb ma amuz asa in sensul bun ..cate batai de cap avem doar pentru ca suntem femei:))

ali_lumi 12 feb 2010 00:15:34

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 85478)

Si eu m-am uitat la CSI... dar am facut bicicleta cat timp a durat, asa ca nu stiu cand a trecut. Ce-mi place ca numai dupa o saptamana deja mi se cunosc muschi pe picioare... :) Sper sa ma tina ambitia si in Bucuresti, vreau sa fiu si eu slabuta ca voi...

CSI ??????????
Aoleu azi e joiiiiiiii:(( am uitat :(( eu de ce credeam ca e vineri:( offff... si cat am asteptat sa-l vadx-(. Acu' va trebuii sa l vad reluare la 1 noaptea 8-|

ali_lumi 12 feb 2010 00:16:37

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 85481)
:)As dormi si nu prea ...:)) ...uite numai ce am facut o slectie de poze ca vrem sa-i facem o surpriza mamei soacre:)ii oferim o rama digitala ..si am facut rost de poze si de la celalat baiat al ei :)cumnatu si binenteles cu nepotelul ..si cam asta am facut ultimile 2 ore ...sa nu precizez ca maine am si examen ...si deja imi stii starea:))va citeam pe aici :)ma si amuz :))Ali cu Anqutz se "contrazic in privinta unui muschi:)in alta parte discutia despre tocuri ..in schimb ma amuz asa in sensul bun ..cate batai de cap avem doar pentru ca suntem femei:))

Oricum e greu sa fii femeie in general:)) de la prima menstruatie ... pana laaa...:-? ... stai ca nu stiu continuarea:))

Adella 12 feb 2010 00:19:04

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 85515)

Oricum e greu sa fii femeie in general:)) de la prima menstruatie ... pana laaa...:-? ... stai ca nu stiu continuarea:))

:))pana la al 10-lea copil:))

ali_lumi 12 feb 2010 00:20:38

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 85521)
:))pana la al 10-lea copil:))

Asa:)) .....


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:40:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO