forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Cafeneaua Slabute, Part I (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1442)

VentoFreddo 23 mai 2010 14:14:26

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Am mancat , fetelor, da o fi sindromul Pm, sau faptul ca nu am dormit suficient azinopate, pt ca m-am culcat pe la 2..Da mi-e un soommnn(:|(:|
m aduc sa ma culc, mai pe seara cred ca iesim iar undeva..desi nu prea am chef, depinde de cum stau cu durerile de burta:-s:-s
Va pup si va urez o dupaamiaza placuta!:-*

Slabuta 23 mai 2010 14:14:40

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 197533)
:)):))macar daca ar fi fost toate la acelasi eveniment:))O sa cam faci gaura in buget..:-osi la mine se apropie o nunta, in august, si nu am idee cat se mai da acum la o nunta:PO sa te descurci tu cu mancarea, alegi ce e mai slab si dietetic>:D<

Nu sunt toate la acelasi eveniment. :))
Eu radeam, toata lumea parca s-a inteles anul asta sa faca nunti si botezuri, sa mai stranga bani, ca e criza :))

Slabuta 23 mai 2010 14:15:27

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 197534)
Am mancat , fetelor, da o fi sindromul Pm, sau faptul ca nu am dormit suficient azinopate, pt ca m-am culcat pe la 2..Da mi-e un soommnn(:|(:|
m aduc sa ma culc, mai pe seara cred ca iesim iar undeva..desi nu prea am chef, depinde de cum stau cu durerile de burta:-s:-s
Va pup si va urez o dupaamiaza placuta!:-*

Odihna placuta Emilia :)

Adella 23 mai 2010 14:48:30

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
1 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 197534)
Am mancat , fetelor, da o fi sindromul Pm, sau faptul ca nu am dormit suficient azinopate, pt ca m-am culcat pe la 2..Da mi-e un soommnn(:|(:|
m aduc sa ma culc, mai pe seara cred ca iesim iar undeva..desi nu prea am chef, depinde de cum stau cu durerile de burta:-s:-s
Va pup si va urez o dupaamiaza placuta!:-*

Pupici Emi ,
Somn usor ..eu am lenevit un pic cu al meu in pat si mi-a mai trecut somnul:)
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 197518)
Fetelor, luna viitoare am 1 zi de nastere, 1 botez si 1 nunta :))
Parca s-au inteles :D

O sa am chef de chef :)) trebuie sa imi stabilesc meniul de dieta :))

:-o:-o:-oPai si ce mai mananci luna viitoare:)) cred ca dai faliment:Dmananci bine la evenimente si gata :))multi bani de cheltuit nu gluma:D
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 197535)


Nu sunt toate la acelasi eveniment. :))
Eu radeam, toata lumea parca s-a inteles anul asta sa faca nunti si botezuri, sa mai stranga bani, ca e criza :))

Noi avem in noiembrie pe 6 si nunta si botez:) .. viitorii parinti au avut in 2 luni 2 botezuri si 3 nunti:-oplus banii pentru doctori ..au zis ca i-au jupuit :) ..eu ma gandeam la 10 mil atunci + cadou pentru cea mica ..e in regula?

Slabu vin si cu poza cu jocul care i-a tinut de la 11 noaptea pana la 7 dimineatza:)
Ataşament 3698
Al meu mititelul nu m-a mintit ..chiar l-a tras curentul de aceea il doare capul ..a baut doar 2 beri ..dar pentru ca se fuma stii cum e, toate geamurile deschise ..plus multi oameni...
Tu ce faci azi? Am vazut si eu ca e frumos afara ...poate ne incumetam sa iesim mai tarziu:)

Slabuta 23 mai 2010 14:55:05

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 197565)
:-o:-o:-oPai si ce mai mananci luna viitoare:)) cred ca dai faliment:Dmananci bine la evenimente si gata :))multi bani de cheltuit nu gluma:D

Noi avem in noiembrie pe 6 si nunta si botez:) .. viitorii parinti au avut in 2 luni 2 botezuri si 3 nunti:-oplus banii pentru doctori ..au zis ca i-au jupuit :) ..eu ma gandeam la 10 mil atunci + cadou pentru cea mica ..e in regula?

Slabu vin si cu poza cu jocul care i-a tinut de la 11 noaptea pana la 7 dimineatza:)
Ataşament 3698
Al meu mititelul nu m-a mintit ..chiar l-a tras curentul de aceea il doare capul ..a baut doar 2 beri ..dar pentru ca se fuma stii cum e, toate geamurile deschise ..plus multi oameni...
Tu ce faci azi? Am vazut si eu ca e frumos afara ...poate ne incumetam sa iesim mai tarziu:)

:)) Buna idee :))
Mananc intr-o zi cat pentru o luna =))

Aveti si nunta religioasa, sau doar botez cu civila?
Daca civila cu botez, e ok 10 mil.

Ieri am mai discutat cu niste prieteni de-ai nostri si ne-au lamurit cum e nuntile :)

Se da cadou la aia civila :)

Eu credeam ca e joc la calculator :D
Dar pare interesant :)

Nu stiu ce sa fac Adella, sunt asa de lenoasa, mi-e pofta de o ciorba si vreau sa imi fac acum, dar mai pe seara parca as scoate si eu nasul afara :D

Adella 23 mai 2010 15:13:53

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 197572)

:)) Buna idee :))
Mananc intr-o zi cat pentru o luna =))

Aveti si nunta religioasa, sau doar botez cu civila?
Daca civila cu botez, e ok 10 mil.

Ieri am mai discutat cu niste prieteni de-ai nostri si ne-au lamurit cum e nuntile :)

Se da cadou la aia civila :)

Eu credeam ca e joc la calculator :D
Dar pare interesant :)

Nu stiu ce sa fac Adella, sunt asa de lenoasa, mi-e pofta de o ciorba si vreau sa imi fac acum, dar mai pe seara parca as scoate si eu nasul afara :D

Nu ..e religioasa+botez..si sunt in aceeasi zi ..e putin 10 mil:-s?pana la urma e aceeasi cheltuiala ca la o nunta ..plus cadou pentru cea mica ..hmmm
Al meu era cu acele casute albastre ..si era 3 dimineatza:))
Eu am ciorbitza ..mi-am facut multa:De tare racoroasa si acra:D

Slabuta 23 mai 2010 15:16:30

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 197597)
Nu ..e religioasa+botez..si sunt in aceeasi zi ..e putin 10 mil:-s?pana la urma e aceeasi cheltuiala ca la o nunta ..plus cadou pentru cea mica ..hmmm
Al meu era cu acele casute albastre ..si era 3 dimineatza:))
Eu am ciorbitza ..mi-am facut multa:De tare racoroasa si acra:D

Nu stiu ce sa zic Adella, depinde in ce relatie sunteti cu ei, mai apropiati, mai putin apropiati.....

Noi doar la botez am dat 600 ron plus cadou. Dar suntem prieteni buni.

Acum la nunta la care mergem e asa si asa, mai degraba amici, decat prieteni :D

Adella 23 mai 2010 15:24:14

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 197604)


Nu stiu ce sa zic Adella, depinde in ce relatie sunteti cu ei, mai apropiati, mai putin apropiati.....

Noi doar la botez am dat 600 ron plus cadou. Dar suntem prieteni buni.

Acum la nunta la care mergem e asa si asa, mai degraba amici, decat prieteni :D

Stiu ..doar ca fiind in aceeasi zi masa e aceeasi ..si mereu te gandesti sa dai peste min 200 lei fara costul mesei ..dar fiind in aceesi zi practic platesti o singura data masa..deci daca e masa 2 mil ..si noi dam 10 mil raman cu 4 mil pentru ei si 4 mil pentru cea mica ..plus ca nu e in Bucuresti unde e mult mai scump ...suntem prieteni buni ..dar sincer nici nu ne permitem mai mult de atat ..avand in vedere ca intra doar un salariu in casa:-sasa ca trebuie sa cantarim bine dinainte ..ca sa punem deoparte:D

Slabuta 23 mai 2010 15:26:05

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 197617)
Stiu ..doar ca fiind in aceeasi zi masa e aceeasi ..si mereu te gandesti sa dai peste min 200 lei fara costul mesei ..dar fiind in aceesi zi practic platesti o singura data masa..deci daca e masa 2 mil ..si noi dam 10 mil raman cu 4 mil pentru ei si 4 mil pentru cea mica ..plus ca nu e in Bucuresti unde e mult mai scump ...suntem prieteni buni ..dar sincer nici nu ne permitem mai mult de atat ..avand in vedere ca intra doar un salariu in casa:-sasa ca trebuie sa cantarim bine dinainte ..ca sa punem deoparte:D

Aham, acum am inteles cum e procedura. :)
Daca e asa, atunci e foarte bine :)

Ai dreptate, raman suficienti :)

Adella 23 mai 2010 15:27:44

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 197621)


Aham, acum am inteles cum e procedura. :)
Daca e asa, atunci e foarte bine :)

Ai dreptate, raman suficienti :)

#:-sOricum o voi suna si pe mama sa vad ce zice:)dar mai e pana atunci:P


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:25:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO