forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Cafeneaua Slabute, Part I (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1442)

ras_cristalin 07 feb 2010 16:46:26

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de Extasssy (Post 81097)
Eu stau...
Adik sta cu mine si cu ai mei... :P:D

Nu-i acelasi lucru... :) am vazut pe propria piele cum e cu parinti si fara parinti in casa... :x
Sper sa ajungem toate 3 sa stam cu jumatatile noastre pana in 2011 :x

Extasssy 07 feb 2010 16:46:51

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 81099)
Da ai dreptate.tata de cand a auzit ca am fost ceruta in casatorie , nu stie ce sa-mi faca sa ma mut la casa mea sa mi fie bine , sa fim fericiti:) si toate cele... tre sa ma apuc si eu serios de cautat. ideea e ca mie nu mi plac schimbarile, eu si daca mut un scaun un camera "plang" 2 zile:))
Dar in acelasi timp ma gandesc cu drag cum sa mi o decorez si tot:x

Pai vezi...
Ce n-as da si eu pt macar o garsoniera...
Vorba lu' Mari... "cotetul nostru"

Extasssy 07 feb 2010 16:47:48

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 81103)


Nu-i acelasi lucru... :) am vazut pe propria piele cum e cu parinti si fara parinti in casa... :x
Sper sa ajungem toate 3 sa stam cu jumatatile noastre pana in 2011 :x

Ce frumos ar fii...
Dar nu-mi fac eu prea multe vise....
Momentan e foarte bine si asa... Decat deloc... :|

ras_cristalin 07 feb 2010 16:52:05

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Vorbeam si eu cu iubi... ce ne-am saturat sa ne vedem la intalniri si sa stim ca in seara respectiva dormim separat. Chiar daca mai raman pe la el 2 zile pe saptamana sa zicem, tot nu e acelasi lucru.
Si cand ramane la mine la camin, cand pleaca colega-mea.. asa suntem de fericiti... mancam ce vrem, stam imbratisati in liniste si ne privim in ochi... fara sa se uite cineva in gura noastra :) sau ne facem masaj fara sa ne temem ca intra cineva peste noi... etc.
Abia astept sa ne traim dragostea intr-un locsor al nostru :)

Extasssy 07 feb 2010 16:54:29

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 81111)
Vorbeam si eu cu iubi... ce ne-am saturat sa ne vedem la intalniri si sa stiom ca in seara respectiva dormim separat. Chiar daca mai raman pe la el 2 zile pe saptamana sa zicem, tot nu e acelasi lucru.
Si cand ramane la mine la camin, cand pleaca colega-mea.. asa suntem de fericiti... mancam ce vrem, stam imbratisati in liniste si ne privim in ochi... fara sa se uite cineva in gura noastra :) sau ne facem masaj fara sa ne temem ca intra cineva peste noi... etc.
Abia astept sa ne traim dragostea intr-un locsor al nostru :)

Da si eu... Numai ca degeaba ma amagesc ca se va intampla curand... Pentru ca stiu ca momentan nu ne putem permite ...
Dar asta e... Ma consolez cu gandul ca macar il am langa mine mereu... Si vorba ta... Dupa intalnire nu pleaca fiecare la casa lui!!!

ali_lumi 07 feb 2010 16:59:37

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
e frumos intradevar, dar eu de exemplu nelocuind cu ambii parinti de exemplu , eu cu mama suntem cele mai bune prietene, NU exista lucru care sa nu`l stie ea . de la cea mai mica prostie pana la cea mai mare prostie, nu m-am ferit niciodata de ea cu nimic, iar mutandu-ma departe de ea:D mi-ar fi greu cred:(. Tocmai de aceea tre sa ma acomodez incet incet cu ideea, ca , cu timpul va trebuii sa plec la casa mea.

Extasssy 07 feb 2010 17:03:41

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 81119)
e frumos intradevar, dar eu de exemplu nelocuind cu ambii parinti de exemplu , eu cu mama suntem cele mai bune prietene, NU exista lucru care sa nu`l stie ea . de la cea mai mica prostie pana la cea mai mare prostie, nu m-am ferit niciodata de ea cu nimic, iar mutandu-ma departe de ea:D mi-ar fi greu cred:(. Tocmai de aceea tre sa ma acomodez incet incet cu ideea, ca , cu timpul va trebuii sa plec la casa mea.

da pt mine e mai lejer...
chiar abia astept sa plec...

ali_lumi 07 feb 2010 17:06:30

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
:))
Am multe prietene/cunostiinte care, cand le spun chestia asta fac" aoleu da ce n-as da sa am ocazia asta , si maine as pleca"
Ei bine la mine nu`i asa easy....:(:)

Extasssy 07 feb 2010 17:10:19

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 81122)
:))
Am multe prietene/cunostiinte care, cand le spun chestia asta fac" aoleu da ce n-as da sa am ocazia asta , si maine as pleca"
Ei bine la mine nu`i asa easy....:(:)

Chestia asta depinde de la caz la caz si de la persoana la persoana...
EU acum zic ca abia astept sa plec... Dar cand chiar o fi timpul sa plec cred ca o sa plang pana nu o sa mai am lacrimi...

Extasssy 07 feb 2010 17:10:51

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Fetelor revin in 10 min maxim...
Fug sa iau o gustare rapida... :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:05:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO