forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Cafeneaua Slabute, Part I (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1442)

ali_lumi 11 feb 2010 22:46:14

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
2 ataşament(e)
Ce crezi, sora mea in varsta de 10 ani ( ii face martea viitoare:D) tocmai ma ruga sa-i dau si ei cm sa se masoare=)) =)) saraca. ma vazut pe mine tot timpul asta cu masuratorile mele ca aveam prin camera niste liste facute:)) si si-a masurat burta si are 69 de cm :)) si ma intreba pe mine.."alina sunt grasa? ar trebuii sa slabesc:))=) si numai zic , ca daca ma vede ca mananc seara pe la 10 un iaurt ceva, ma ia: Alina e seara de ce mananci :)) ? sau daca mergem la cineva si pune masa, incepe: Alina nu mananca paine daia, si alina bea light=))
SI ce crezi acuma isi da pantalonasii jos si ma intreaba: Alina ce-i asta:)) ? ( coapsa adica) ca isi face notite =)) e culmea :))dar o dulce in acelasi timp:))
Am pus si niste pozici cu ea:D

ras_cristalin 11 feb 2010 22:48:39

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 85333)



Asa m-am gandit si eu :))
Ca le-a placut prea tare site-ul =)) de au zis sa il copie. :))

Pff... zici ca e tras la xerox. Mi-ar fi rusine sa fac asa ceva, sincer. :)

raluka 11 feb 2010 22:48:55

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
eee na?
avem competitie???hmmmmmmmmm
pai e lucru bun;;) inseamna ca slabute.ro e pe primul loc nu? nu stiu care e faza cu traficul sau cu nr de persoane care acceseaza site-ul :D de obicei il copiezi pe cel mai bun:) nu?

VentoFreddo 11 feb 2010 22:54:28

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 85339)

Pff... zici ca e tras la xerox. Mi-ar fi rusine sa fac asa ceva, sincer. :)

Si nu se poate face nimic?x-(Nu-i corect unii sa munceasca si altii sa profite de munca lor..:-/

Slabuta 11 feb 2010 22:55:02

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 85338)
Ce crezi, sora mea in varsta de 10 ani ( ii face martea viitoare:D) tocmai ma ruga sa-i dau si ei cm sa se masoare=)) =)) saraca. ma vazut pe mine tot timpul asta cu masuratorile mele ca aveam prin camera niste liste facute:)) si si-a masurat burta si are 69 de cm :)) si ma intreba pe mine.."alina sunt grasa? ar trebuii sa slabesc:))=) si numai zic , ca daca ma vede ca mananc seara pe la 10 un iaurt ceva, ma ia: Alina e seara de ce mananci :)) ? sau daca mergem la cineva si pune masa, incepe: Alina nu mananca paine daia, si alina bea light=))
SI ce crezi acuma isi da pantalonasii jos si ma intreaba: Alina ce-i asta:)) ? ( coapsa adica) ca isi face notite =)) e culmea :))dar o dulce in acelasi timp:))
Am pus si niste pozici cu ea:D

Ptiu, ce draguta si scumpica e :) :-*
Nu stiam ca ai o surioara asa de mica :)

Sa creasca mare si sanatoasa. :)
Vad ca de pe acum o intereseaza silueta :D

ali_lumi 11 feb 2010 22:57:06

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 85355)

Ptiu, ce draguta si scumpica e :) :-*
Nu stiam ca ai o surioara asa de mica :)

Sa creasca mare si sanatoasa. :)
Vad ca de pe acum o intereseaza silueta :D

Daaaaa:)) Pai a inceput si ea sa numai manance paine:)) ca ma si certa mama intr`o zi :)) ca prea se ia dupa mine , si am incercat sa`i explic ca e in crestere si ea trebuie sa pape nu sa tina diete:)) oricum are forme frumoase:)Si cred ca va fi mai inalta ca mine:))

anqutz 11 feb 2010 22:58:10

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Dulcica surioara ta Ali.

Eu nu gasesc clona. :))

ali_lumi 11 feb 2010 22:59:40

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 85360)
Dulcica surioara ta Ali.

Eu nu gasesc clona. :))

Mersii:))
Si eu am cautat :D

Slabuta 11 feb 2010 23:04:16

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de raluka (Post 85341)
eee na?
avem competitie???hmmmmmmmmm
pai e lucru bun;;) inseamna ca slabute.ro e pe primul loc nu? nu stiu care e faza cu traficul sau cu nr de persoane care acceseaza site-ul :D de obicei il copiezi pe cel mai bun:) nu?

Noi nu suntem cu nimeni in competitie. :)
Nu stiu cine e pe primul loc, nu stiu ce trafic au sau utilizatori. :))

Noi ne-am propus cu totul altceva. :)

Cred ca v-am mai spus, ca initial era blogul meu, daca va uitati pe primele articole pe portal veti vedea ca sunt ale mele :D Scriam despre dieta...

Si in timp au inceput sa se stranga multe fete, dar era incomod sa discutam prin mesaje acolo si am zis sa dam nastere acestei comunitati, ca sa puteam discuta liber. :)

Asa a luat nastere slabute :) Iar acum, chiar mi-am propus sa fie un succes, si nu din punct de vedere al afisarilor, ci din punct de vedere al sanatatii. :)

Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 85339)


Pff... zici ca e tras la xerox. Mi-ar fi rusine sa fac asa ceva, sincer. :)

Nu cred ca le e rusine. ;)
Treaba lor, cine copie, mereu va fi in urma.

Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 85354)
Si nu se poate face nimic?x-(Nu-i corect unii sa munceasca si altii sa profite de munca lor..:-/

Vento ideile nu se pot proteja.
Eu stiu ce idei am avut cu Vadmin, cand am propus culorile si structura aceea, ei nu cred ca stiu.

Sa fie sanatosi :)

anqutz 11 feb 2010 23:04:20

Re: Cafeneaua Slabute, Part I
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 85361)
Mersii:))
Si eu am cautat :D

Si ai gasit? :-/


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:16:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO