forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dupa sarcina (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Jurnalul mamicilor 2011 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10327)

rommyna 04 sep 2013 20:08:24

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 1295084)

Felicitari si tie iubita!:D
Daca iti doresti fetita, sa dea Dumnezeu sa fie asa cum a vazut ”nenea” doctorul azi...:x
Atat de nerabdatoare sunt si eu sa vin sfarsitul lunii... 8-> abia atunci aflam si noi sexul bebelui:x
Sanatate multa!:-*

Mada, multumesc mult pentru urari! Eu nu-mi doresc musai fetita, imi doresc orice, dar sa fie sanatos si atat! Chiar saptamana trecuta m-am gandit cum nu simt un sentiment mai puternic daca va fi fetita sau baietel. Este bobitza mea si o voi iubi din toata inima! :x

Eu am visat de doua ori ca voi avea fata si se pare ca "premonitia" mea se adevereste :D

Seara frumoasa si sanatate multa si voua! :-*

simonet 05 sep 2013 06:41:24

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Neata dragelor!

Va doresc o zi buna!
Eu sunt trezita de pe la ora 4, dar ma simt f bine. in curand bebe adoarme si ma duc la nani, sperand ca raisa sa mai doarma putin:D

simonet 05 sep 2013 06:43:10

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Bobo, ce mai faci? cum esti? imi e dor sa mai povestesti!
stateam si ma gandeam ca sunt activ la forum la subiectul de sarcina de de aprox 3 ani. acum am auns veretana:))) ceea ce mi se prea inainte ceva de neatins, 2 copii:)

porumbita 05 sep 2013 07:10:07

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Buna dimineata ,mamici si burtici ...vin si eu sa va salut si sa le felicit pe cele doua mamici care au aflat ca vor avea fetite ..Andra si Romina ...felicitari ..se pare ca urmeaza in casuta fetitele...;):x:x:x:x

porumbita 05 sep 2013 07:14:01

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
1 ataşament(e)
Astazi Rares implineste 7 luni ...aproape sta singur in fundulet , sta sa ne iasa dintisorii si am crescut mare si voinic . Eu de la trei luni am inceput munca , ceea ce inseamna timp liber 0....dar e ok ...vremea trece si vad cum si ceilalti pitici din casuta cresc ...ganduri bune tuturor ...si multa , multa rabdare si perseverenta ...va pup si va imbratisez cu drag

Antonis 05 sep 2013 07:20:20

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Buna dimineata fetele!
Felicitari mamicilor pentru fetitele cu fundite...eu cum deja stiti ma inscriu in echipa de fotbal;;);;);;)
Va urez o saptamana usoara!

rommyna 05 sep 2013 08:35:22

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...82295055_n.jpg

Buna dimineata mamici si burtici! Multumim mult de felicitari. Nu-mi doresc decat sa crestem mari si sanatosi pana la nastere si atat! :)

Simo, chiar ca esti veterana! Sa-ti creasca puiutii sanatosi, sa se faca mari si sa aveti parte de toate bucuriile! :-*

Porumbita, ai o minune de baietel! Este atat de dragalas si are trasaturi asa frumoase :x Am vazut si in trecut poze cu el de cand era bebe mic pana acum. Foarte frumos este :) Ma intreb cum te-ai descurcat de la 3 luni pana acum cu serviciu si bebe. Cine sta cu Rares cat timp esti tu la munca? Cat timp l-ai alaptat? :D

Prapadeala 05 sep 2013 08:46:44

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Buna dimineata si de la noi!

Andra, Romina, felicitari pentru fundite. Dc 2013 a fost anul baieteilor, 2014 se pare ca e al fetitelor. O asteptam si pe Madalina sa ne confirme o fetita.

Porumbita, foarte frumos flacaul tau. O sa cucereasca multe fete

Simo, ma bucur ca esti asa de binedispusa.

rainbow 05 sep 2013 08:55:55

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
neata si de la noi.abia acum apuc sa scriu,dar sunt treaza de la 6:)).bebe e la a 2a repriza de somn deja
Porumbita,la multi ani ,sa va traiasca cavalerul,este frumos foc:x
Romina,sa sti ca e ceva si cu visele astea..eu imi doream tare mult fetita..si visam numai ca o sa am baiat..si baiat a fost:x
Miha,ce face Sebi?mai aveti colici?
Matinal e Matias,Simo:)).si Eric se trezeste pe la 3jumate-4,mananca si adoarme instant pana pe l 6,si profit si eu si mai dorm:D

Prapadeala 05 sep 2013 09:06:50

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Cris, da, mai avem :(. Si Sebi e matinal, de la 6 nu mai vrea sa doarma. A adormit la 9 si acum iar da semne de trezire. E certat cu somnul al meu :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:10:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO