forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dupa sarcina (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Jurnalul mamicilor 2011 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10327)

simonet 20 dec 2011 19:52:41

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 881118)
cu siguranta vei slabi!!!
tine-o tot asa!!!:D:D:D

felicitari pt sport!

felicitari pt prietena ta! sa creasca bebe mare si sanatoasa!!!

de pe torente!(nu stiu sa iti explic)

la noi nu a nins!:-s:-s:-s:-s


merci Nico!! nu prea m-am lamurit insa mai caut!
multam si pt gandurile bune pt prietena mea!!
nu am fost la maternitate astazi, era f obosita si am amanat vizita. speram sa ii dea drumul acasa maine:D

Slabuta 20 dec 2011 19:56:44

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de simonet (Post 881290)
merci Nico!! nu prea m-am lamurit insa mai caut!
multam si pt gandurile bune pt prietena mea!!
nu am fost la maternitate astazi, era f obosita si am amanat vizita. speram sa ii dea drumul acasa maine:D

Simo, la browser-ul pe care il folosesti... i se pot instala niste plugin-uri, cel pentru torrent chiar asa se cheama 'torrent'.

Dupa ce ai instalat acest plugin, cauti un torrent (site) cu video-urile dorite (sau sa iti dea fetele link direct prin pm), apesi pe download prin torrent si ar trebui sa mearga. :)

Sper ca am explicat bine:">

simonet 20 dec 2011 19:58:23

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 881079)
aia da..
cama atata mi+a luat si mie sa nasc pe la 5 si ceva s+a rupt apa si la 00 noaptea a venit Edi..

la noi a nins dar s-a si topit deja zapada..

prietenei mele i-au facut anestezie, cred ca a cerut ea, spunea ca o durea rau si a fost super cu anestezie.

la noi ploua, ploua si iar ploua!

noi am fost afara astazi, desi era umezeala a fost f bine, am fost si am baut o cafea fara cofeina si printesei i-am luat un fresh de mandarine, era f dulce si i-a placut f mult, a baut mai mult decat bea acasa, era si un pic rece:">, sper sa nu face ceva in gat!

noi maine dupa-amiaza vrem sa mai mergem la o tura de shopping, abia astept;)

simonet 20 dec 2011 20:01:59

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 881296)
Simo, la browser-ul pe care il folosesti... i se pot instala niste plugin-uri, cel pentru torrent chiar asa se cheama 'torrent'.

Dupa ce ai instalat acest plugin, cauti un torrent (site) cu video-urile dorite (sau sa iti dea fetele link direct prin pm), apesi pe download prin torrent si ar trebui sa mearga. :)

Sper ca am explicat bine:">

Merci frumos Slabuta!
Sper sa reusesc!

nicoleta100 20 dec 2011 20:40:47

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de simonet (Post 881298)
prietenei mele i-au facut anestezie, cred ca a cerut ea, spunea ca o durea rau si a fost super cu anestezie.

la noi ploua, ploua si iar ploua!

noi am fost afara astazi, desi era umezeala a fost f bine, am fost si am baut o cafea fara cofeina si printesei i-am luat un fresh de mandarine, era f dulce si i-a placut f mult, a baut mai mult decat bea acasa, era si un pic rece:">, sper sa nu face ceva in gat!

noi maine dupa-amiaza vrem sa mai mergem la o tura de shopping, abia astept;)

eu nu mai merg la nici un shopping ,am fost azi si acum ma doare capul,da tare ,nu gluma!!!:((:((:((multa lume ,magazine full,nu aveai loc sa te invarti :-o:-o:-o:-oasa ca gata cu shoppingul!!!b-)b-)b-)b-)b-)

simonet 20 dec 2011 20:47:55

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 881332)
eu nu mai merg la nici un shopping ,am fost azi si acum ma doare capul,da tare ,nu gluma!!!:((:((:((multa lume ,magazine full,nu aveai loc sa te invarti :-o:-o:-o:-oasa ca gata cu shoppingul!!!b-)b-)b-)b-)b-)

imi pare rau pt durerea ta de cap, trece cu paracetamol:)
ce imi place mie aglomeratia, o ador!! mai ales ca daca de atata vreme nu prea ies in locuri aglomerate cand ajung printre oameni ma simt in al 9-lea cer:)

nicoleta100 20 dec 2011 20:52:35

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de simonet (Post 881336)
imi pare rau pt durerea ta de cap, trece cu paracetamol:)
ce imi place mie aglomeratia, o ador!! mai ales ca daca de atata vreme nu prea ies in locuri aglomerate cand ajung printre oameni ma simt in al 9-lea cer:)

nu cred ca am asa ceva in casa ,de fapt ,in afara de medicamente pt copii ,nu am nimik ,dar daca nu trece imi cumpar maine!(eu nu prea iau medicamente )

mie nu imi place aglomeratia!!!!:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-ox-(

jessik 20 dec 2011 20:57:04

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
oo ma duc si eu maine.. pt un mini shopping.. dar i-as lua ceva lu sot.. ce sa ii iau oare? el cica imi ia ceva surpriza.. chestiute.. haha.. ca mie imi plac oricum.. nu is pretentioasa.. haha.. el mereu imi cumpara cate ceva mic acolo....:D

jessik 20 dec 2011 20:59:26

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
sa faceti poze cu copilasii langa bradut.. si cu voi elegante da?

nicoleta100 20 dec 2011 21:36:22

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 881346)
sa faceti poze cu copilasii langa bradut.. si cu voi elegante da?

de ce elegante?:-/
in haine de casa nu e bine?:-/


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:20:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO