forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dupa sarcina (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Jurnalul mamicilor 2011 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10327)

nicoleta100 20 dec 2012 09:40:19

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
buna dimineata tuturor!>:D<>:D<>:D<
am intrat scurt sa va urez o zi minunata!:x:x:x

redeeadoo 20 dec 2012 09:46:18

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Hei neata :) Nicolici, multumim de salutari ;) sa ai spor la treaba :D:x>:D<

lisha 20 dec 2012 09:55:57

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
WOW Simo nu zici nimic apoi dai bomba :D
Felicitarii! Ma bucur pentru tine>:D<

Mihaela Felicitari si tie>:D<

Sarcina usoara sa aveti>:D<

Doruta mai incearca poate poate.....

Acum si eu ca Anca nu mai pot de bine de la atata somn....A dormit Noemi de aseara de la 11 pana acum la 9.30 far anici o trezire.......wow tr sa trec in calendar
Aseara a mancat o banana la 9 apoi pe la 10.30 200 ml lapte.....poate insfarsit s-a saturat seara sa nu se mai trezeasca noaptea :D

In rest ieri mi-am cam facut de cap...

meapasarica 20 dec 2012 10:14:26

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Felicitari Simona! Numai ganduri bune si pozitive iti trimit de aici de la departare, sa fie totul bine de la inceput la sfarsit!

Felicia, ce bine e sa dormi bine, nu? Din pacate, al meu nu a dormit niciodata atatea ore fara sa se trezeasca, NIOCIODATA, nu doarme mai mult de 3 ore si dup-aaia se trezeste

azi noapte a fost iar de cosmar, ma simt epuizata, de-abia am venit de la gradi azi dimineata, imi venea s-o iau in 4 labe, acum ma duc la servi ipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :(
Al meu ma tot innebunea azi dimineata la 5 jumate ca ce sa mancam de craciun, de rev, am trecut in lista toate preferintele dar i-am zis ca nu am nici macar energie sa ma gandesc la asa ceva, mananc paine cu ceva pe ea si gata, eu vreau somn

Sa aveti o zi buna, Simona, enjoy the feeling ;) pana nu vin greturile

LOREDANA99 20 dec 2012 10:33:24

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...42946874_n.jpg

neata fetelor! :-*

rainbow 20 dec 2012 13:03:50

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Buna fetele..am ajuns si eu acasa,am iesit pe vremea asta din casa:))..Am fost in sfarsit la cumparaturi!
Am pus si 3 poze cu mine,1 zici ca sunt baba Dochia :)),asa infofolita am iesit din casa!
O zi frumoasa va doresc!>:D<>:D<>:D<

Prapadeala 20 dec 2012 13:34:10

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 1193050)
Buna fetele..am ajuns si eu acasa,am iesit pe vremea asta din casa:))..Am fost in sfarsit la cumparaturi!
Am pus si 3 poze cu mine,1 zici ca sunt baba Dochia :)),asa infofolita am iesit din casa!
O zi frumoasa va doresc!>:D<>:D<>:D<


foarte frumoasa burtica si frumoasa si mamica >:D<

Ti-ai facut deja bradul? Eu il fac abia duminica

rainbow 20 dec 2012 13:37:39

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 1193052)



foarte frumoasa burtica si frumoasa si mamica >:D<

Ti-ai facut deja bradul? Eu il fac abia duminica

Multumim Miha!!
da...bradul l-am facut de duminica trecuta..stiam ca sapt asta nu am timp..De obicei il faceam seara pe 24..dar mama vrea sa pregatim toata mancarea pe 24,deci clar nu mai aveam timp.
Tu ce faci? cum te simti?

Lauraa!!!stai in umbra?:)) ce face pitica?:-*:-*

dorutza 20 dec 2012 13:52:46

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de bobopuiu (Post 1192907)
Felicitari draga Simo!Sa fie intr-un ceas bun, sarcina usoara!Noi suntem aici!:D


Sa stii ca fina mea era gravi si facuse 2-3 teste peste intarziere si erau negative, deja s a dus al dr ca era speriata ca nu ii vine menstruatia, si nici dr nu a vazut nimic, si la 2 saptamani dupa episodul asta a inceput sa i se pozitiveze testele:)

[/B]

si eu am imitat ranjetul lui simo citind postarea ei :))

tu Bobo nu ma speria, eu imi dau duhul la sala, fug ca nebuna pe banda, ma catar pe munti cu viteza, :)) is toata uda, uda cand termin,
daca is insarcinata si fac ceva prostii..:-/:-/
nu am absolut nici un simptom nici ca trebuie sa-mi vina nici ca as fi.

sa te asteptam cu vesti dinastea? pai unde-s 3 merg si 4, nu???:D

dorutza 20 dec 2012 14:22:10

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
ma plictiseam si am inceput sa citesc din jurnalele fetelor..
sunt tot mai multe fete care au probleme in sensul ca mananca prea putin, se simt vinovate de ceea ce mananca- daca mananca ceva mai mult, bulimice, anorexice, care beau cola zero sau light pe post de apa, care nu mai merg nicaieiri sa nu fie tentate sa manance ceva bun...
doamne ajuta pe toata lumea...

in alta ordine de idei ma tin mult mai bine de sfaturile dr andrei laslau de pe Fb am si vb cu el si mi-a zis ca funtioneaza si fara carne (proteine multe, si grasimi sanatoase multe si carbohidrati doar din salate-rosii, ardei, castraveti, varza ..) si kg incerc sa mearga mai repede

si o alta mare relizare
in 7 zile am baut doar duminica 500 ml cola (am fost in oras la un suc si apoi la un chef la o fetita)
saptamana asta n-am baut deloc.. pt mine e o mare realizare sa nu simt nevoia sa beau
am citit multe studii si concluzia e.. de la Cola, aspartan, faci cancer si mori..


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:27:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO