forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dupa sarcina (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Jurnalul mamicilor 2011 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10327)

LOREDANA99 21 dec 2012 08:42:42

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Neata fetelor! Sa aveti o zi frumoasa si usoara! :-*

MIRUTZA 21 dec 2012 08:48:56

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Buna dimineata!
Va doresc sa aveti o zi super....si aveti grija sa nu va rapeasca extraterestrii:))

Daca cumva vine sfarsitul lumii (desi eu nu cred:P), cu riscul de a ma repeta, va zic ca imi sunteti toate foarte dragi>:D< si ca ma bucur mult ca v-am intalnit:), mamicile mele de pe slabute.:x

rainbow 21 dec 2012 08:57:41

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Neata mamici si burtici!>:D<
Mira,sa sti ca eu am o oarecare teama,nu stiu de ce,unde tot au mediatizat astia Sfarsitul Lumii:)).
Eu azi de sfarsitul lumii ma duc la mall sa ma uit pt un cadou:)).
O zi frumoasa va doresc!!>:D<

Simoooooooooo!!!pe unde ai disparut?nu ne-ai mai scris nimic:-*

nicoleta100 21 dec 2012 08:58:44

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
salutare!>:D<>:D<>:D<
nu vine sfarsitul lumii!:))

Mirutza ,ai slabit super,nu te descuraja ,vei slabi in continuare!;)trebuie doar rabdare!;)

sa aveti o zi minunata!>:D<:x:-*

MIRUTZA 21 dec 2012 09:01:34

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 1193279)
Neata mamici si burtici!>:D<
Mira,sa sti ca eu am o oarecare teama,nu stiu de ce,unde tot au mediatizat astia Sfarsitul Lumii:)).
Eu azi de sfarsitul lumii ma duc la mall sa ma uit pt un cadou:)).
O zi frumoasa va doresc!!>:D<

Simoooooooooo!!!pe unde ai disparut?nu ne-ai mai scris nimic:-*

Imi place ce ai in plan sa faci azi, daca tot e sa vina....barem sa fi in mall, sa te uiti de un cadou.

Si Rainbow, stai linistita ca azi nu se va intampla nimic...deja au zis la stiri ca se amana :)), nu mai vine azi si acum au scos o alta prostie,,,,ca cica noi suntem cu 2 ani in urma si nu suntem in 2012, cum credem noi...ci in 2010:))....deci Raimbow, cel putin 2 ani mai sunt sigur:D

rainbow 21 dec 2012 09:04:37

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de MIRUTZA (Post 1193283)
Imi place ce ai in plan sa faci azi, daca tot e sa vina....barem sa fi in mall, sa te uiti de un cadou.

Si Rainbow, stai linistita ca azi nu se va intampla nimic...deja au zis la stiri ca se amana :)), nu mai vine azi si acum au scos o alta prostie,,,,ca cica noi suntem cu 2 ani in urma si nu suntem in 2012, cum credem noi...ci in 2010:))....deci Raimbow, cel putin 2 ani mai sunt sigur:D

A,bun atunci :))! astia nu mai stiu ce sa scoata:))
Mie imi era frica de un sigur lucru: ca murim si nu stiam ce se ascunde in burtica:)):))

MIRUTZA 21 dec 2012 09:11:58

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Oare cine a avut de castigat de pe seama panicii create? :-/:-/:-/Am inteles ca astia din Mexic au facut banuti frumosi din turism:D, de la cei care au vizitat templele mayase.;;)

rainbow 21 dec 2012 09:19:07

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Si aia cu buncarele:))..si cica si la noi in Muntii Bucegi se vindeau nu stiu ce talismane cu 5$ bucata si locuri nu stiu pe ce :)):))

simonet 21 dec 2012 09:57:38

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
neata dragelor!!

eu sunt singura cu raisa meomentan, o astept pe bona si apoi o sa plec cu octav la ploiesti. imi e cam aiurea ca ninge.

eu sunt bine, ma simt ok. nu stiu ce va fi bebe, vreau sa am sarcina usoara, sexul bebeului nu conteaza.

rainbow 21 dec 2012 10:08:09

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de simonet (Post 1193317)
neata dragelor!!

eu sunt singura cu raisa meomentan, o astept pe bona si apoi o sa plec cu octav la ploiesti. imi e cam aiurea ca ninge.

eu sunt bine, ma simt ok. nu stiu ce va fi bebe, vreau sa am sarcina usoara, sexul bebeului nu conteaza.

Neata Simo!!ai grija pe drum!>:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:50:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO