forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Judetul Sibiu (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=249)
-   -   Slabute din judetul Sibiu (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9463)

Desire71 12 ian 2012 18:13:58

Re: Slabute din judetul Sibiu
 
Si eu sunt sibianca!!!!!!!! Am parasit grupul un timp si am revenit. bine-nteles cu ceva in plus. la kg. in 1 martie plec din tara si as dori in acest timp sa slabsc cat mai mult. astept sfaturi. va doresc un an cu multe impliniri si cat mai putine kg :x

andra_aly 12 ian 2012 18:55:10

Re: Slabute din judetul Sibiu
 
Buna Desire:) Bine ai revenit:)
Unde pleci? departeee?:D
Si eu sunt departe de casa(de fapt nici nu mai stiu care e casa mea. pot zice ca in 2 locuri) dar tot in Ro e mai bine:x
Succes in toate si iti tin pumnii:)

Desire71 13 ian 2012 09:19:43

Re: Slabute din judetul Sibiu
 
Draga Andra stiu ca e mult mai bine in Romania, dar cateodata ti se deschide o usa si trebuie sa intri sa profiti de ce este dincolo de ea. Ca e bine, ca e rau, om vedea. Voi pleca in SUA. Tu unde esti?

andra_aly 13 ian 2012 17:12:49

Re: Slabute din judetul Sibiu
 
Citat:

Anterior postat de Desire71 (Post 899177)
Draga Andra stiu ca e mult mai bine in Romania, dar cateodata ti se deschide o usa si trebuie sa intri sa profiti de ce este dincolo de ea. Ca e bine, ca e rau, om vedea. Voi pleca in SUA. Tu unde esti?

Da, asa este... Ce sa facem daca tara noastra nu ne poate oferi mai mult. suntem nevoiti sa plecam in cautarea unui trai mai bun.
Oooo...super:D acolo as vrea si eu:P
Eu sunt in Roma. De 9 ani (fac in martie).
Cand pleci? cu munca ai gasit sau ai neamuri acolo?:)
Iti doresc succes , sa nu profiti prea tare de mancarea lor care ingrasa:P
>:D<

viv 14 ian 2012 15:22:38

Re: Slabute din judetul Sibiu
 
Citat:

Anterior postat de bruneta88 (Post 896881)
Ooooo bv atunci!Credeam ca sunt singura.Atunci astept sa vad rezultatele tale.Daca vad ca tu ai rezultate,parca imi revine ambitia.

:D dau vina pe cantar mai nou

Trebuie sa ii cumpar baterie noua ...
Astazi merg pe la magazinele mari ... poate gasesc acolo ...

Ma lupt cu dulciurile (cateodata parca sunt batuta in cap si nu realizez ce fac:-s)


Dar mi-am promis ca nu mai mananc dulciuri noapteax-(

viv 14 ian 2012 15:23:48

Re: Slabute din judetul Sibiu
 
Citat:

Anterior postat de Desire71 (Post 899177)
Draga Andra stiu ca e mult mai bine in Romania, dar cateodata ti se deschide o usa si trebuie sa intri sa profiti de ce este dincolo de ea. Ca e bine, ca e rau, om vedea. Voi pleca in SUA. Tu unde esti?

Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 899822)




Da, asa este... Ce sa facem daca tara noastra nu ne poate oferi mai mult. suntem nevoiti sa plecam in cautarea unui trai mai bun.
Oooo...super:D acolo as vrea si eu:P
Eu sunt in Roma. De 9 ani (fac in martie).
Cand pleci? cu munca ai gasit sau ai neamuri acolo?:)
Iti doresc succes , sa nu profiti prea tare de mancarea lor care ingrasa:P
>:D<


Galerieeeeeeeeeee

Galerieeeeeeeeeeee


Frumos oras ROMA

Desire71 14 ian 2012 17:14:31

Re: Slabute din judetul Sibiu
 
voi pleca pe 1 martie. neamuri nu am dar am niste prieteni, unii chiar datori fata de mine. munca....promisiuni. voi vedea ce va fi. e frumoasa roma. nu am vazut-o doar de la tv din carti, are o istorie frumoasa. ma fascineaza orasele cu istorie, ca si grecia de altfel dar din pacate nu am avut cum sa le vad. mancarea....hmmm.... o provocare intr-adevar. acum incerc sa mananc la ore fixe si sa-mi stabilesc niste meniuri. nu stiu ce va fi in america dar voi incerca sa continuu ce am inceput aici.

bruneta88 15 ian 2012 07:30:07

Re: Slabute din judetul Sibiu
 
Citat:

Anterior postat de viv (Post 900778)
:D dau vina pe cantar mai nou

Trebuie sa ii cumpar baterie noua ...
Astazi merg pe la magazinele mari ... poate gasesc acolo ...

Ma lupt cu dulciurile (cateodata parca sunt batuta in cap si nu realizez ce fac:-s)


Dar mi-am promis ca nu mai mananc dulciuri noapteax-(

Asa sunt si eu si dupa ce mananc ma mustra constiinta.Ieri am facut ciocolata de casa alba....nu stiu ce mi-a venit,dar eram tot cu ciocolata in gura.Mi-e si frica sa ma cantaresc :-s

bruneta88 17 ian 2012 10:00:47

Re: Slabute din judetul Sibiu
 
Neata!Azi m-am cantarit :( .In 9 ian aveam 95,5 kg,iar acum 95,2kg....Asa greu se lasa alungata grasimea asta :((.E drept k am mai trisat,dar speram sa se cunoasca ceva mai mult...Asta e...:-s:(

EveEve 01 feb 2012 18:31:04

Re: Slabute din judetul Sibiu
 
Ciao fetelor!!
Eu tot din Sibiu:D, desi mi-am petrecut mai mult de jumatate de viata in Madrid (11 ani), unde sunt si acum:P.

Cum merge treaba? Eu sunt in ziua a 2-a de Dukan, am slabit 400g:P. Nu e ce mi-as fi dorit, dar sunt si in perioada premenstruala. Insa cu rabdare, tot obtinem noi ceva;)).
Va pup, numai succese sa aveti!>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:46:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO