forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12733)

curly.light 23 mai 2018 11:12:53

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Frumusica foc bicicleta! ;;) Sa o stapanesti sanatoasa, si cu folos>:D<
Ca sa nu mai zic de buburuza galbena, e simpatica foc.. si se potriveste atat de bine personalitatii tale vesele si optimiste! O alegere de milioane ;;)

adinico 29 mai 2018 09:05:33

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
salutare! fetelor asa se intampla cand te iau mirosurile de nas :) si amintirile culinare ale copilariei :); am calcat stramb ca fusei in deplasare in locurile copilariei mele si puiul prajit la jar asa taraneste cu mujdei si painea avea un gust asa incat Rina daca m-ar fi vazut o luam pe cocoasa rau de tot:D, dar am constientizat ca nu fu bine, fost un derapaj scurt si luni m-am potolit :P pranzul a fost la 15 si apoi cina a constat intr-o portie de exercitii de coloana :D . toti pacatuim, ne confesam si apoi luam masuri de indreptare :-*. spor si cumpatare!>:D<

lidiuta 29 mai 2018 09:50:26

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Ce bicicletă frumoasă!;;);;);;)Să o stăpâneşti sănătoasă, să faci mulţi kilometri cu ea!
Păcatul alimentar mărturisit e pe jumătate iertat, :))acum, de la capăt cu disciplina!
O săptămână bună! Vineri e liber, deci facem mai mult sport!

adinico 06 iun 2018 08:50:44

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
fete a venit vara si vine si concediul :x facem bilantul la km parcursi deoarece nu am reusit sa ajung la Niculina de 1 iunie :( ...asa ca am regandit si calculat si mi-am dat seama ca mai sunt 19 zile si plecam in concediu si nu pot acoperi distanta ramasa asa ca Nicule daca nu pleci in concediu in iulie tot trec sa te vizitez:P virtual :D
sa vedem ce reusesc sa fac in cele 19 zile ramase ca parca m-au tot bantuit ceva pofte si am calcat stramb si nu e bine deloc dar gata trec zilele la lista AMR [*scrie*][*scrie*][*scrie*][*scrie*] PLUS MENIURILE ca sa ma rusinez:"> de mine daca fac prostii :D.
sa vedem :>:>

meniu ieri :
md- 3 kiwi
p-1 burito mic + 3 chiftelute+1 rosie+1 castravete
c-salata verde cu rosii castraveti naut si ton ( o combinatie interesanta dar neconforma rina dar nu era mult naut)
2 cicolatele mici :-s ( ca nu puteam sa le ratez :P fiind primite din Germania)

adinico 06 iun 2018 12:38:37

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
meniu 06.06
md-zmeura 250 gr
md- banana
p-salata de varza cu marar si rosii +125 gr muschi file+6 chiftelute ( mici :D adica nu parjoale moldovenesti)+2 felii paine
c-inghetata

lidiuta 06 iun 2018 13:08:49

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Felicitări pentru consecvenţă! Poate mai dăm jos...măcar 1/2 kg de căciulă.:)

niculina04 06 iun 2018 13:43:32

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
In iulie avem apa calduta la ocean asa ca mergem la plaje \:D/ acum ii asa urat :( zi de zi ploua si curg apele pe strazi de zici ca sunt paraie, m am saturat de vremea asta!!!

curly.light 07 iun 2018 01:24:13

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Citat:

Anterior postat de lidiuta (Post 1439844)
Păcatul alimentar mărturisit e pe jumătate iertat, :))

:)):)):)) Mi-a placut asta! Vai, de s-ar pune si jumatate din ce mancam atunci cand marturisim...lungi ar mai fi postarile mele.:))

Frumoase meniuri, Adriana! >:D< Sunt si eu "pe baricade" acum, peste vreo 3 saptamani am absolvirea si banchetul :))

adinico 07 iun 2018 08:45:38

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Citat:

Anterior postat de adinico (Post 1439984)
meniu 06.06
md-zmeura 250 gr
md- banana
p-salata de varza cu marar si rosii +125 gr muschi file+6 chiftelute ( mici :D adica nu parjoale moldovenesti)+2 felii paine
c-inghetata

+marturisire de pacate aseara la 9 fata mea avea pofta de slaninuta homemade cu rosii si castraveti si i-am pregatit si am pacatuit parinte>:) inspitele astea.... trebuie sa ma inchid in dormitor :))


Citat:

Anterior postat de lidiuta (Post 1439985)
Felicitări pentru consecvenţă! Poate mai dăm jos...măcar 1/2 kg de căciulă.:)

da Lidiuta macar 1/2 Doamne ca bine te-ai gandit :x ....dar trag o fuga la sifonier sa caut si caciulile de iarna sa am nevoie 3 caciuli:))...ca m-am cantarit dimineata si voi avea nevoie de 3 ca am plus 1kg dimineata am constatat:-o..nu ma mir :>

Citat:

Anterior postat de curly.light (Post 1439998)
[FONT="Georgia"][SIZE="2"]

:)):)):)) Mi-a placut asta! Vai, de s-ar pune si jumatate din ce mancam atunci cand marturisim...lungi ar mai fi postarile mele.:))

:)):)):)):))

Citat:

Anterior postat de curly.light (Post 1439998)

Sunt si eu "pe baricade" acum, peste vreo 3 saptamani am absolvirea si banchetul :))

Roxana iti doresc din suflet baricade stabile si solide :D:D si abea asteptam sa ne impartasesti impresiile frumosului eveniment :x

lidiuta 13 iun 2018 09:38:46

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Te salut cu drag si iti doresc o zi buna! Pana una-alta, si a te mentine e un efort!:)>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:53:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO