View Single Post
  #1132 (permalink)  
Vechi 14 sep 2013, 14:45:33
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

deci fetelor nush cum sunteti voi .. dar eu abia astept sa se termine cu strugurii si prunele pur si simplu nu ma pot rezuma doar la o portie si as manca intr`una .. fata de alte fructe, astea chiar mi se pare ca ingrasa ! si chiar asa este, pt ca au cel mai ridicat nivel de zahar ..
in fiecare dimi ma trezesc si imi zic .. azi fara struguri .. pot sa rezist o zi .. pai trece MD, trece pranzul .. si hop incep cate un bob cate un bob .. pana cand ajung la o cantitate prea mare la prune ma pot controla .. nu le iubesc asa de mult .. dar cu strugurii nush ce am in special anul asta .. defapt si anul trecut cand am stat la bunica tot in perioada asta am mancat f multi .. e vina ei ! ca mereu cumpara sunt zile in care am si cate 3-4 soiuri in camara ! deci va imaginati .. plus ca din cauza gastritei ma baloneaza f tare si zici ca`s gravida :-l
dar mai incolo o sa apara dovlecii .. de copt .. oare si aia sa fie la fel de nocivi? macar nu o sa am zilnic
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat