View Single Post
  #11778 (permalink)  
Vechi 29 apr 2015, 19:49:19
michellabfirst's Avatar
michellabfirst michellabfirst este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Mihaela1006 Vezi mesajul

Cristy are dreptate. Pepenele se mananca singur pt ca asa se digera cel mai bine. Branza are multa grasime de obicei, asa ca nu se potrivesc. Si mie imi place pepenele cu branza dar de cand cu Monti le-am separat in mese diferite. Vezi ca pepenele desi cu IG mare e ok pt ca are prea putine glucide ca sa ingrase.
Am zis ca i zic pas la pepene pt ca stiam ca are ig mare.Si nu am vrut sa fac iar abatere.Dar daca voi ziceti ca e ok atunci mananc mai tarziu.Poate Ca m as delecta si cu niste cioco.Vad eu ce aleg.
Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul


Am niste celulita pe pulpe si fund si niste grasime pe burtica de care nu reusesc sa scap si mai nou am pus si pe brate. Vreau sa slabesc cum eram inainte sa ma las de fumat.
Dar oricum apreciez complimentele
Te felicit pt lasatul de fumat Eu admir pe toata lumea care reuseste, zic ca tre' sa ai vointa multa pt asta, lucru care mie imi lipseste
Fiecare se cunoaste si stie ce i mai bine pt el.Eu am zis ca arati bine si nu ar mai trebui sa slabesti dar fiecare cu parerea lui.Cred ca sportul te ajuta cel mai mult in cazul tau.Nu ca mie nu mi ar trebui
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1378744

Nu poti face totul intr o zi!!!
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui michellabfirst:
cristy28 (29 apr 2015), Michelina (29 apr 2015)