View Single Post
  #11873 (permalink)  
Vechi 01 mai 2015, 09:58:33
michellabfirst's Avatar
michellabfirst michellabfirst este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul
ce active ati fost ieri!! Am citit tot de la cap la coada si apoi inapoi ca sa caut site-ul cu mancare a lui Cris ( nu l-am gasit). Eu ieri am fost depresata asa ca am facut prostii. De ziua lor salariatii imi aduc o cutie cu bomboane si eu servesc pe toti care intra la mine in birou - toata lumea e fericita si eu scap fara sa mananc bomboane. Doar ca la ultima sarbatorire cutia a venit cam tarziu si am ramas cu 4 bomboane. Am pus cutia in sertar in ideea ca le dau eu alta data.
Ieri am dat de ele si ma simteam cu moralul cam la pamant asa ca... le-am inghitit ... pe toate patru... (
Ajunsa acasa ma simteam asa de vinovata si inca nefericita asa ca nu am mai mancat dar am luat niste caju sa ciugulesc ( si am ciugulit vreo 150 g!!!). Dar dupa caju mi s-a facut iar pofat de ceva dulce - am mancat 2 mere.

Deci zi de -2 p
Nici n-am iesit la alergat ca nu avem psihicul necesar.

Azi va trebui sa imi revin si sa ma regasesc.
Cauta alinaretetedietetice
Data viitoare daca iti mai raman bomboane, ascunde le cat mai departe de tine asa nu risti sa dai de ele
Cred ca asta e cea mai mare greseala, cand avem cate o abatere sa zicem "nu mai mananc urmatoarea masa" si apoi cadem in ispita cu alte bazaconii.Nu ca nu mai fac si eu aceeasi greseala
Dar e bine ca au fost caju dar parca merele nu merg dupa caju Sa zica fetele mai experte
Lasa ca azi e o alta zi si mergem mai departe cu bune si cu rele
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1378744

Nu poti face totul intr o zi!!!
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui michellabfirst:
Michelina (01 mai 2015)