View Single Post
  #12074 (permalink)  
Vechi 18 iun 2011, 10:05:50
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Neata fetelor! Ieri am iesit prin oras sa-mi cupar si eu 1-2 rochii. M-am plimbat aprox 5 ore, am probat o groaza, am venit acasa ciufulita, si n-am gasit nimic, dar absolut nimic care sa-mi vina ok. S-ul este un pic prea mare pt mine, la fel si masura 34, cel putin in partea de sus. Nu stiu care e faza, cred ca-s croite ori pt fete mai inalte, ori pt fete cu cupa E la sutien. Eu aveam un push-up pe mine, si tot erau imense...

In fine. Seara a venit iubi asa ca l-am tarat pe el pana la magazin. Si am reusit sa-mi iau ceva dragut. Am observat insa ca nu toate S-urile sunt la fel, cel putin la Zara. Adica am probat un model de rochie si unul de pantaloni timp slavar cu imprimeuri etnice, cate 2 S-uri din fiecare, si unul era mai mare, altul mai mic. Oricum, mi-am facut 1000 de draci. Greu e cand imi cautam haine care sa-mi astupe cei 70 si ceva de cm din talie, greu e sa-mi iau haine acum, pt ca aparent sunt sub standard.

Aseara am ajuns la aproape 8:30 acasa cu o foame de lup si am mancat mai bine de jumatate de kg de cirese si o gaufra de la iubi. Asa de buna a fost cina mea plina de carbo...