View Single Post
  #12075 (permalink)  
Vechi 18 iun 2011, 10:10:26
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Multumesc frumos. Am papat salata+ ton si la jumatate de h niste crema de branza. Nu stiu. Vremea de aici, ma omoara. De cateva zile ma simt asa.
Tu stii ca la asta ma gandeam eu? Acum vara, eu in loc sa pap fructe, pap carne si altele. Foarte bine ai facut, e cel mai bine asa, banuiesc ca ai si piata aproape.
Am iesit, ma duc sa citesc putin.
Sa-ti fie de bine! Pune mana si mananca fructe atunci. Dar cu limita, pt ca te pot frana din slabire.

Citat:
Anterior postat de irina27 Vezi mesajul
hmmm imi plac serialele in general.nu prea conteaza ce gen.de la cele criminalistice(CSI NY),medicale(Anatomia lu Grey,House),cele de actiune(Prison Break-clar pref meu,Nikita,Flas Forward,V,Heroes),cele pt adolescenti(One Tree Hill,Gossip Girl,The O.C,The vampires diaries,True Blood)am muuulte abia astept sa vad ep noi..si imi plac mult emisiunile cu dans de genul So you think you can dance

mersi dar nu arat nici pe departe precum ar trebui sa arat.sper ca ai reusit sa papi ceva.eu azi am dat iama in nuci

ce ma bucur ca mananci muuuulte fructe.daca ar fi dupa mine as manca numai fructe si legume dar mai astept un pic pana atunciai gasit preturi bune?spuma aia de visine suna super bine =p~ e bine ca nu ai luat mai multe fructe ca ti se vor strica
Si eu ma uit la o groaza din mai multe genuri.

Aseara am bagat o portie mare de cirese, dupa sufletul meu. Ma tot ameninta iubi ca o sa-mi fie foame. Dar pana la 1 cand ne-am culcat nu mi s-a facut deloc foame. Cred ca mi-am educat creierasul sa nu mai ceara mancare dupa o anumita ora.

Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
Hello, am trecut sa te salut, am fost la munca si am ajuns tarziu acasa si foarte transpirata, am mancat ceva si acum merg sa imi fac un dush. Tre sa plec iar si as sari direct in pat. Ma mai gandesc daca sa mai ies sau nu.
Hello! Sper ca te tii serios de Rina.

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
Eh..oricum eu de ceva timp ma trezesc involuntar la 6...desi ma culc la 1
Pff.. poate totusi va fi bine

Am vazut ca vorbiti de seriale.Eu am vazut Rome ,. The Tudors.. dar nu cred ca e cineva caruia sa-i placa serialele de genul
Eu am vazut The Tudors. Nu sez 4, e prea violent pt gustul meu. Insa eu sunt pasionata de istorie.

Citat:
Anterior postat de Tina Vezi mesajul
Uite exact asta invat eu de la tine: enjoy food...asta imi aminteste de sloganul: eat prey love... le-am facut pe foate, separat, mai greu cu partea de love
Hello! Ar trebui. Sincer, si mie mi-a luat o groaza pana sa ajung acolo, insa am descoperit ca mancarea este, pe langa sport, cel mai mare aliat pt frumusetea mea.