View Single Post
  #121 (permalink)  
Vechi 29 feb 2012, 08:38:00
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Buna dimineata Mari !!!

Vin fuguta si pe la tine sa vad ce faci??? Imi pare bine ca esti bine si mergi mai departe .Nu trebuie sa renuntam scumpa mea chiar daca inaintam greu,insa trebuie sa merge inainte ,fara sa privim inapoi si atunci totul o sa fie OK.chiar daca ne mai impiedicam ,ne ridicam si mergem mai departe.Avem o varsta si trebuie sa incercam sa ne schimbam modul de viata ,modul de-a manca.Asa cum fac eu cu fetita mea ,incerc sa-mi schimb modul de gandire ,incerc sa tin pasul cu ea in tot ce face ca sa nu existe acel conflic dintre generatii.O sprijin in tot ce face si-o sprijin ,insa asta nu insemna ca nu-i dau si eu sfaturi care cred ca o por ajuta.Ne ajutam reciproc.Ieri am iesit la plimbare cu ea si noua ne place sa colindam magazinele.Am vazut o groaza de bluzite frumoase de primavara -vara.As fi vrut sa probez insa n-am vrut sa am o dezamagire si-am renuntat.dezamagire in sensul ca poate nu-mi veneau si atunci nervi pe mine la maxim.Scumpa tu esti la servici acum asa ca-ti doresc o zi usoara si dietetica!!!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat