View Single Post
  #12265 (permalink)  
Vechi 01 iul 2011, 20:25:06
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Da, dar nu stiu cand. Am mancat porcarii si nectarine acum, pana acum am fost cuminte, dar pt ca am vrut nu pt ca imi era pofta. Mai degraba de nervi am mancat. Pacat de alea 3 zile ramase.
Zilele astea am sa pap fructe si fara calcule. Si daca ma simt in stare bag de luni SB, daca nu din toamna.


Asta ziceam si eu, mai aveam 3-4 zile si terminam, dar m-am enervat mult prea tare, balonata, burta din ce in ce mai mare, cantarul de 3 zile urca cu toate ca eram ok la calorii + sport.
Zice tare bine Alexik, prima saptamana a fost bine, am mancat mult mai mult si oleaginoase si am slabit, fara sport, burta ok, iar sapt asta ....


Tu prima oara ai tinut 3 saptamani,?
Succes! Unde te angajezi ?
Mai bine din toamna. E pacat vara sa tii faza 1. Poti tine faza a 2-a, respectand toate alimentele din acea lista.

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
Ce tare esti!Somn usorSper sa adormi repede
La 2 am adormit.

Citat:
Anterior postat de irina27 Vezi mesajul
Bafta azi la interviu!
Merci!

Citat:
Anterior postat de Dio Vezi mesajul
Bafta la job!

Am nevoie de o lamurire te rog cu benzile de alergat. Exista un antrenament serios de tip HIIT pre-setat pe benzi? Am incercat programul fat loss care are ca singur element modificarea incinatiei. Nu exista un program pentru care sa setezi o viteza minima si una maxima si sa-ti alterneze similar cu un program HIIT?
Hello! Merci!

N-am vazut nici un program, de fapt fac antrenorii la 6, 7 si 8 programul acela de cardio de 20 de min, insa nu poti sa ti-l alegi tu pe banda. O sa-l intreb maine pe antrenorul de Pump, daca reusesc sa ajung.