View Single Post
  #12268 (permalink)  
Vechi 02 iul 2011, 18:46:39
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de Tina Vezi mesajul
Buna!
Deci te-ai angajat - super! Esti in actiune si e bine, asa ma simt si eu cand plec de acasa. Mult spor! Ce daca nu ai facut sport, macar te-ai simtit bine.
Hello! Aste au fost 2 zile de proba, dar mi-a zis ca m-am descurcat minunat si ca ne auzim luni sau marti.

Am recuperat azi sportul, am fost la ora de Pump. A fost o zi lunga azi, m-am trezit la 6:45, am fugarit 2 pisici castrate pe care le-au lasat ai mei la mine pt ca se tot scuipau, am stat 7 ore la sedinta, unde tot translator am fost si seara, de la 6, am fost la Pump.

Un lucru am observat. Cand ma trezesc mai devreme si am activitate nu-s somnoroasa, spre deosebire de zilele in care ma trezesc tarziu si am program dezordonat. Dupa ce am terminat sesiunea si fi dormit non-stop si n-aveam chef nici sa ma dau jos din pat, dar acum am o mare pofta de viata si dorinta sa fac cat mai multe. Sper sa ma tina. Mai ales pt ca vreau sa ajung inainte de job la sala pt o ora de sport in 2-3 dimineti. Plus ora de Pump de sambata si ora de Jukari de duminica.