View Single Post
  #12389 (permalink)  
Vechi 08 iul 2011, 11:12:04
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Gata si discutia cu ei. Mi-au zis conditiile, ce am de facut si ce acte imi trebuie pt cartea de munca. Am inteles ca acum nu ii mai spune carte de munca, dar tot iti trebuie niste acte. Au fost ft multumiti de engleza mea la sedinta de vanzari, au zis ca-mi platesc si acele 2 zile la primul salariu. Si acum astept un telefon sapt viitoare. Cel mai devreme incep lucrul sapt cealalta, cel mai tarziu pe 16 august. Depinde de ce proiecte au ei pe vara si acum, in iulie, nu au prea mult de lucru. Eu as prefera sa ma cheme de pe 16 august. Nu de alta, dar sa am timp sa ma obisnuiesc cu trezitul la 6. Vreau sa ajung la sala cand se deschide, de la 6:30 la 7:30, pt ca sunt sigura ca as avea randament mai bun decat de la 20 la 21. Plus ca ar fi liber, fara bataie pe aparate sau benzile de alergare. Sau asa sper eu. Vreau sa ajung la sala de 4-5 ori/sapt, de 3 ori in timpul sapt si de 1-2 ori in weekend. Sambata la Pump si duminica poate la Jukari. Oricum, va trebui sa am un mai bun management al timpului si sa las lenea de-o parte.