View Single Post
  #12617 (permalink)  
Vechi 14 iul 2011, 23:42:25
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Eh, lasa ca nu-i distanta mare, esti la 5 min de mine cu masina sau pe jos (dar e ceva de mers), daca o iei de la Dacia spre City Mall, de la City spre Delfinariu si tot asa.
Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul

Da, dar intrebarea e de ce am mancat? Am mancat asa de frumos pana la ora 21:00, cred ca eram ok si la grasimi, proteini, carbo putini. Branza am mancat putin-50g, in rest am mancat ardei rosu, rosii, salata verde, setas, creveti si cam atat, a trebuit sa mananc porcariile alea. Off...

Nu pare? Dar le am.
Hey, la solduri am un pic mai mult decat tine. Piept 90cm, sub bust vreo 74cm cred, nici n-am idee...., brate cred ca am 28 sau chiar 28,5cm, coapse am zis, talie 70cm, deci pot sa visez si eu la rezultate ok?
Si 65kg
Dar stii ce nu inteleg eu? Tu sub bust aveai mai putin ca in talie?

W0w, colacel 19cm? 5,5 cm coapse, vreau si euuu!
Vad ca la bust n-ai scazut mult, care-i secretul ?

Felicitari pt rezultate! Rezultate spun totul!
Da, esti aproape, intorcea si un tramvai la faleza. Am o amica din copilarie care statea pe acolo.

Merci! Poti sa vizesi la rezultate ok si o sa le si ai. Numai sa muncesti si sa nu tragi de timp, la fel ca mine. De la colacel am avut de unde sa dau. Si da, sub bust eram ami subtire, sunt femei ca mine care au zona aceea mai subtire, in general cu constitutia mar. Nu mai zic de sunci pe spate. Am avut valuri-valuri. si n-am scapat 100% de ele. La bust nici n-a avut de unde sa dau jos, dar am "scapat" de o masura la sutien, poate chiar mai bine. O sa scazi si la coapse, cu rabdare, asa cum am scazut si eu din partea de sus, tot cu rabdare.

Citat:
Anterior postat de ali_lumi Vezi mesajul
rectific , inot cu un n , nu cu doi, ca nu vreau sa se inteleaga gresit , dar am dublu tastat fara sa vreau pup


M-am prins.

Ultima dată editat de anqutz; 14 iul 2011 at 23:45:00.