View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 27 sep 2009, 15:31:56
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: cum se slabeste...noua pe aici:D

Citat:
Anterior postat de loreleilore91 Vezi mesajul
ieri am gasit acest forum si m-am logat...cautam disperata diete pe google, retete dietetice etc (asa am dat de forum). Am tot incercat sa ma abtin de la mancare, dar nu am destula vointa sa ma impotrivesc dulciurilor. Stiu ca n-ar trebui sa fiu asa obsedata, dar imi doresc de mult timp sa slabesc...am tot incercat sa slabesc, dar m-am ingrasat la loc, ajungand din nou si din nou la 60 kg. Mi-ar placea sa am 50 kg. Mergand pe strada ma simteam respingatoare si urata (eram cu niste haine mai stramte)...mi-ar placea mult sa scap de aceasta obsesie, dar si de kg. Felicitari, vad ca multe a-ti slabit multe kg, cred ca n-a fost usor. Help.....si daca pot incerc si eu sa ajut. Thanks
Buna loreleilore91 si bine ai venit printre noi

Inlocuieste dulciurile cu fructe sau cu deserturi dietetice ai foarte multe retete aici pe site de retete dietetice

Toate trecem sau am trecut prin ce treci tu Si tot asa cum am slabit noi, vei putea slabi si tu, nu esti cu nimic mai diferita fata de noi

Asa ca, inarmeaza-te cu multa vointa intreaba-ne daca nu intelegi ceva si cu siguranta vei reusi

Mult succes si nu te lasa prada tentatiilor tu esti mai puternica si tu le controlezi, nu ele pe tine
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii