View Single Post
  #13157 (permalink)  
Vechi 21 aug 2011, 09:21:36
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Eeii, m-ai facut curioasa si m-am uitat pe meniurile tale si ai la fel ca mine...oscilatii la greu. Aveai 55kg ai slabit pana la 51.5kg, iar ai luat-o in sus si tot asa, f multe meniuri sub 1000cal, ai o luna in care n-ai depasit 1100 cal, dupa care ai inceput sa urci nr cal, iar ai redus pana la 1100.
Eu nu vad alea fix 1500 cal si nici 2 kg de mancare. Chiar ai meniuri unde mananci muuult mai putin decat mine. In luna aprilie si mai ( an in curs) ai cateva meniuri de 1500, in rest nu. M-am uitat pe tot istoricul tau.
Sper sa nu te superi ca ti-am luat meniurile la purificat.

Noapte buna!
N-am mancat sub 1000, mi-a fost lene sa le completez pana la capat. Si eu am ramas socata de ele cand m-am uitat acum o luna peste meniuri. Daca te uiti, nu au toate mesele adaugate. Si de cand ma stiu, daca mananc ceva pe langa nu mai trec in meniu.

Oscilatii am avut si recunoasc. Am si zis ca mi-a luat 1,5 ani sa ma echilibrez. Nici nu mai stiu cand a fost asta, uite, ma uit pe meniuri. Cel putin acum, cantarind din ochi, sar de 1500/zi. Dar ma refer chiar la perioada aia scurta de care ziceai tu.