View Single Post
  #13458 (permalink)  
Vechi 11 sep 2011, 17:10:34
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Oh, pe unde ai fost? Eu ma pregatesc sa ma apuc de putin sport
Prin centrul vechi, Hard Rock Cafe, am mancat shaorma la 1 noaptea si apoi am ars kcal in club.

Ce sport ai facut?

Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Wow, Anccutza, ne-ai uitat imi placea sa cetesc tot ce scriai in jurnalul tau. Ai fost tare bizi, cred...

Cum ti-au iesit analizele de sange? stiu ca urma sa iti faci niste analize, ceva pt job.
Am fost ft ocupata. Vineri am muncit de la 7:30 la ora 20:10, am ajuns acasa si apoi am aterizat in Silver Church. Ieri am fost la ai mei, seara cu fetele in centrul vechi si apoi in club. M-am culcat la 6 dimineata.

Analizele pt job trebuie sa fii iesit ft bine, nu de alta, dar VSLR-ul care se face pt angajare este analiza antisifilis. Celelalte habar nu am. O sa vb cu medicul meu, poate a vazut rezultatele. Eu nici pe cele de la Papa Nicolau nu le-am vazut.

Citat:
Anterior postat de Anycyk90 Vezi mesajul
Fiecare Md e reprezentat de urda+o lg de miere +scortisoara/coaja de lamaie rasa:X Pe urma gustare un fruct(mar/nectarine/prune/piersica) apoi supa din mix de legume si eventual sunca de pui cu varza calita/conopida/salata de rosii pe urma iar un fruct si seara mancam vara pepene rosu,dar acuma fie urda/sunca cu pui/mancarica de dovlecei/salata.
Mi se pare ca mananci ft putin variat. Dimineata incearca un MD proteic, iti tine mai mult de foame. Gustarea e ok, la pranz incearca sa mananci in loc de sunca aia carne adevarata. La a 2-a gustare sunt mai recomandate oleaginoasele, iar la cina nu manca fructe daca vrei sa slabesti. Cina e bine sa fie proteica.