View Single Post
  #1410 (permalink)  
Vechi 02 iun 2014, 21:45:04
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Citat:
Anterior postat de kartika Vezi mesajul
Mari,imbratisari!
Bunul Dumnezeu sa-ti ocroteasca familia!Sanatate nepoteluluisi mamei lui.Mamei tale,ani multi cu sanatate si batranete binecuvantata!!
Tie...iti spun ca nu esti singura,circul si eu pe acelasi drum,si am aceleasi probleme.Este foarte important ca vrem sa schimbam ceva,deci primul pas e facut!!!Un sfarsit de saptamana linistit!!!!
Multumesc mult pentru cuvintele taleBebelusul nostru mic creste frumos. Este cumintel si mor de dragul lui Fetita mea s-a recuperat repede si se descurca mai bine decat as fi crezut. Asta inseamna ca eu, mamica, imi vad fetita tot mica si nu mai este asa.Acum este si ea parinte si eu bunicuta si nici nu-mi vine sa cred.
Mama mea este bine dar anii isi spun cuvantul. Locuieste singura si faptul ca eu merg la ea saptamanal nu o scuteste de multe eforturi pe care trebuie sa le faca zilnic. Este grea batranetea si nu poti schimba prea multe.
Eu incerc sa ma hranesc mai bine asa incat sa mai dau ceva jos de pe mine. Stiu cum ar trebui sa fac ca sa-mi iese treaba asta dar mai greu cu vointa de a ma stapani in fata ispitei. Dupa o saptamana in care am mancat mai ordonat am scapat de 1,2 kg. Pt prima saptamana nu inseamna prea mult. Sunt multumita oricum.
Multumesc inca o data pentru gandul bun.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tor-11046.html
29.10.2015 =91,6
26.11.2015 = 89,1
Răspuns cu citat