View Single Post
  #145 (permalink)  
Vechi 24 sep 2012, 16:32:10
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

buna fetelor, va multumesc ca mai treceti pe la mine prin casuta nici eu nu mai am asa mult timp ..
am un lucru sa va zic: de maine pun stop !! as fi zis de azi, dar ziua e deja trecuta si sunt foate suparata pe mine .. am mancat foarte mult si cantitativ si calitativ .. deci ma simt foarte prost, am bagat in mine tot ce am apucat, combinate in toate felurile.. parca nu as fi vazut mancare si incepusem ziua bine .. dar am ajuns acasa la ora 4 cu o foame de lup, mai mai sa devorez totul !
ieri ma apucasem sa fac bici, dar e putin cam rablagita si ma enerveaza la culme ca se tot desfac niste suruburi .. de obicei le strangeam si tineau mai mult .. incepeau sa se desfaca dupa vreo 15 min .. dar ieri m`a ofticat la culme ca nu mai voiau deloc sa stea si am facut doar 10 minute cu vreo 3 intreruperi pana am lasat`o balta ..
de maine nicio scuza, nicio pastila, nicio bunica .. astea`s doar motive ! incep iar sa`mi scriu meniul, o sa`mi cumpar si cateva cd-uri pt ca astea de le am s`au zgariat si nu le mai citeste dvd-u .. cred ca o sa`mi pun zumba pe ele
de un singur lucru ma bucur: la scoala nu ma tenteaza nimic ! cred ca si de la faptul ca beau cafea si imi taie pofta de mancare ..
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat