View Single Post
  #1476 (permalink)  
Vechi 12 sep 2014, 14:48:01
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Citat:
Anterior postat de kad_cor Vezi mesajul
Buna Marilo,
Azi este o zi foarte frumosa de toamna in Sighet.Am fost asa o fuga prin piata inca nu am pus nimic pe iarna si ar trebui desi suntem doar noi doi .Fetiata mea cand vine acasa ii place zacusca ar trebui sa fac macar un pic dar e greu acum ca facem ceva modificari in casa ceea ce presupune multa munca incerc sa ma organizez. Spune asa dupa mine: nu ma doare mana fii cat mai convingatoare si ai sa vezi efectul
O zi buna
Coriii Ce ma bucur ca te vad Si eu am fost in piata. Cam slaba, cam scumpa.. Eu mai am zacusca de anul trecut dar parca as mai face si eu un picut. Si fetele mele o mananca . Erau niste vinete asa mari pe care nu stiu cat de bine pot sa le coc. Ma mai duc si luni si vad.. La sf de saptamana, piata este mai scumpa.As vrea sa mai pun castraveciori ca se mananca. Sunt bune conservele iarna cand viscoleste.
Sa ai spor si la treaba de acasa. Stiu ce greu este cand faci d,astea. Sa vezi ce multumita esti la sfarsit
Fetitza ta vine des acasa? Poate mergi tu mai des la ea. Este in Anglia sau am inteles eu gresit? Greu, mamicuțo pentru tine...
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tor-11046.html
29.10.2015 =91,6
26.11.2015 = 89,1
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui marilo:
rozica1965 (14 sep 2014), vio ce doreste sa slabeasca (22 sep 2014)