View Single Post
  #1560 (permalink)  
Vechi 02 dec 2011, 12:51:56
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de sandural Vezi mesajul
wooow la asta nu m-am gandit pana acum...habar nu aaam si a mea face 2 ani in cateva zile,stie de acum de cadouri...ma gandesc,totusi tot la ceva care face zgomot,ceva,i-am luat din mall luna trecuta o carte cu melodii,pt fiecare pagina are cate un buton care suna in functie de ce citesti d acolo,si pot spune ca a incantat-o,se joaca si acum cu ea,ceea c e ciudat,se plictiseste repede,deci...
Asa e si a mea:se plictiseste foarte repede!Ii plac cartile,dar le cam rupe...

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul

Rau al meu are de Craciun 6 luni,clar nu ma arunc cu banii sa ii cumpar jucarii !
Robert are 2 ani si 7 luni,are o multime de jucarii!!!!daca il intreb ce vrei de la mosu :bunnn!!(in traducere dulciuri ,ceva bun),ii voi mai cumpara ceva trenuri ,e fascinat de locomotiva Thomas ,i-am cumparat garnitura de pat cu Thomas si cu Bob the builder,deci nu ceva de firma sau cu foarte multi bani,pt ca sunt mici si inca nu pricep!
E bine ca al tau stie ce vrea!A mea nu zice!
Stiu ca nu prea dau ei importanta si nici eu nu vreau sa o invat cu ceva scump sau de firma...
Mai astept ceva idei daca va mai ganditi!
SPor la treaba Nico!Eu acum am treminat curatenia si vasele;cobor la cumparaturi si apoi ma bag la gatit.Va pup si va dorec o zi frumoasa!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Răspuns cu citat