View Single Post
  #160 (permalink)  
Vechi 30 sep 2012, 14:02:19
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Teo, sunt super sarmalutele alea ms de reteta !
si ms si pt mesajele de mi le`ai lasat, o duminica frumoasa iti urez si eu in continuare .. chiar daca mai e foarte putin din ea

Citat:
Anterior postat de mihaela01 Vezi mesajul
Neatza scumpa
buna draguta scuze ca nu am raspuns .. nu am avut timp ...
a fost un weekend oribil mi`am facut o gramada de nervi .. pur si simplu m`am saturat de viata asta si de oamenii din jurul meu .. nu mai poti sa tii la nimeni, sa ai incredere in nimeni .. nici macar in propria familie ! .. ma simt de parca as traii degeaba

sa va zic ce s`a intamplat .. atunci cand au plecat ai mei in germania a ramas stabilit sa vina in fiecare weekend bunica la mine sa ma mai ajute si sa nu stau tot timpul singura .. a ramas doar pt weekend din cauza ca ei nu`i convine sa se mute aici la mine, ca nu are paine si lapte de la nush ce firma de sunt la ea in cartier si nu mai are nush ce naiba nu`i convine ei .. in fine
dar voua nu vi se pare logic ca daca tot vine la mine, sa ma si ajute?? ca doar asa a ramas stabilit .. si trebuia sa vina vineri dimineata .. dar ghici ce .. eu am ajuns de la scoala acasa la 12 jum si am asteptat`o pe cucoana inca o ora pana a venit .. pai si de ce a mai venit la ora aia?? pt ce?? sa stau eu nemancata sa o astept pe ea (ca a zis ca`mi aduce mancare gatita)
daca tot vine la mine .. ma astept si eu sa gasesc o mancare gatita, calda pe masa .. putina ordine prin casa cand vin de la scoala .. ca totusi ma trezesc la 6 si sunt si eu obosita .. dar nuu, ca eu ajung acasa si trebuie sa astept printesa ca ea are treaba sa se duca la masaj (un fel de .. e o chestie unde se duc bosorogii cu niste aparate - ceragem se numeste, poate a auzit cineva)
nu va mai spun ca ea a si cumparat aparatul acela ! a dat vreo 40 de mil pe el ! de ce nu face acasa daca stie ca nu poate sa ajunga mai devreme?
aa, scuze .. eu m`am dus ca nesimtita la scoala in loc sa stau acasa sa`i gatesc bunicii ca poate venea si ea obosita de la masaj
si deci cand a ajuns la mine ne`am certat, s`a bosumflat si a plecat plangand .. iar eu am ramas plina de nervi plangand acasa .. si peste vreo jum de ora am plecat si am dormit la o prietena .. am stat pana azi acolo
pe langa toate astea .. matusemea tot pe mine ma crede nebuna .. ca sunt obraznica, ca vb urat ca nush ce ...
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat