View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 11:52:00
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.736
Aprecieri acordate: 11.147
Am fost apreciat(a) de 10.558 ori in 5.263 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg

Citat:
Anterior postat de ras_cristalin Vezi mesajul

Aceeasi chestie o am si eu de-aia mi-am si pus target de 69 de kg. Mi se pare un numar asa de frumooos
O sa ajungem impreuna acolo Ce bine o sa ne simtim la 69.... si cat o sa tanjim la 59
rasule, noi suntem de-o mama: cam aceeasi inaltime si cam aceleasi targeturi
pai da! zic sa ne mobilizam acu', un zvac si sa trecem hopul asta, sa ne putem pune in hainute de vara suuubtirele

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
am si o intrebare trebuie ca fiecare din noi sa ataseze excelul cu dimensiunile sale nu??? blonde question
super, cred ca e suficient daca suntem acolo intr-o singura lista, adica sa circulam acelasi excel intre noi, sa nu fie mai multe variante.

Citat:
Anterior postat de poopseta22 Vezi mesajul
buna fetelor.ma alatur si eu acestui grup. in prezent am 73.5 kg dar vreau pana in luna iulie cel tarziu sa ajung la 69, pt ca nici eu nu am mai avut 6 la prefix de multi ani. asa ca spor la treaba tuturor!!!! va pup
bun venit, poopseta22, sa ne sustinem reciproc sa ajunge in grupul celalalt, cu 60-70!

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Si eu tanjesc dupa prefixul 6 trebuie sa-l dobandesc.
Am observat ca pe mine ma motiveaza f tare concursurile si ideea de a-ti calcula meniul in fiecare zi
Astazi am avut si o surpriza ff frumoasa la cantar am 73.5 si sunt bucuroasa ca pe zi ce trece sa simt mai usurica
bravo, bravo, tine-te de treaba!
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]