View Single Post
  #1836 (permalink)  
Vechi 20 nov 2010, 14:46:08
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de slabul gabriel Vezi mesajul
ce tare sunt!
am slabit 3 kg in 5 zile! fara sa fac un efort prea mare. cred ca pot sa slabesc mai repede decat mi-am propus. nu am mai mancat paine decat maxim o felie pe zi, am baut 2-3 litri de ceai de soc si 2-3 litri e apa. oricum aveam antrenament de la bere, asa ca am schimbat doar continutul la halba, ptr ca beau ceaiul cu halba de la bere.
Citat:
Anterior postat de miki72 Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor
M-am hotarat sa incerc o dieta hiperproteica pana la Craciun sa vedem ce iese ca-i tare greu sa renunti la multe alimente dintr-o data
Incep de astazi,acum beau o cafea cu lapte semidegresat indulcita cu fructoza
Va pup ,astept sa scrieti fiecare cam ce mancati poate ma inspir si eu
Citat:
Anterior postat de natally Vezi mesajul
Salutare tuturor, ma bucur sa vad ca v-ati alaturat initiativei mele, as dori sa mai subliniez inca o data faptul ca joia viitoare vom posta toate kg pierdute ,primele doua clasate vor din grupul nostru vor fi scutite de pedeapsa care va consta in efectuarea, timp de 1 sapt, obligatori, a 100 de abdomene pe zi in 3 reprize cu pauze de cateva secunde. vom alcatui un top,iar cele care sunt mai la urma topului vor primi sfaturi si le vom ajuta sa indrepte posibilele greseli legate de dieta,miscare,atitudine si vor primi tot sprijinul nostru,numai unite vom reusi sa slabim, numai sprijinindu-ne si incurajandu-ne vom reusi, eu stagnez acum , ma axez pe grapefruit momentan si lapte batut de capra de la covalact si pipet de pui fiert,suc de morcov,sfecla rosie. vreau mai multe detalii de la fiecare, sport fac deocamdata doar la bicicleta neaparat la nivel 0 nu mai mult,pentru a nu forta articulatiile care si-asa sunt subrede. va pupic pe toate si deviza noastra va fi: luptam,luptam, luptam si castigam.........sanatate si respectul celor din jur!!!!!!
Bun venit tuturor

Frumoasa initiativa Natally
Sa aveti mult spor in ceea ce v-ati propus.

Ce papati intr-o zi?
Ca sa putem discuta pe marginea meniurilor voastre.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii