View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 15 iun 2012, 19:13:22
Adelina Mihaela's Avatar
Adelina Mihaela Adelina Mihaela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2012
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Dieta personalizata
Date: 160cm, 57.3kg
Mesaje: 67
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

Nu stiu daca mai exista multe siteuri sau forumuri despre viata de student in Coventry pe care sa nu le fi cotrobait Cum ajung acolo o sa ma si ocup de yellow card pentru ca macar din ianuarie vreau sa incep sa muncesc (pana atunci am sponsorizare de la parinti )
pentru mancare 20 pounds / week? Lmao wow, sounds affordable.
Singurul impas care mai ramane este bacul, ca testul de engleza l-am luat (asta era conditional offer); vreau totusi sa obtin si o bursa (de 1000 de lire, daca iau peste 36 de puncte la bac adica peste 9.50, care se da pe sem 2 deci m-ar ajuta ) si nu mi-ar fi imposibil pentru ca am fost mereu constiincioasa. E doar stressul ala care imi sufla in ceafa si nu ma lasa sa respir cum trebuie cand imi aduc aminte ce medie trebuie sa ating

Cat despre mersul cu autobuzul sau taxiul, naww, in niciun caz Sunt campioana la mers pe jos si ador ador ador miscarea, deci o sa economisesc enorm din punctul asta de vedere kaufland de ex se afla la 35 de minute de mine si nu stramb din nas deloc daca e vorba sa ma duc dupa ceva. Si despre cazare, sper sa gasesc ceva foarte repede imediat dupa bac ca sa pot sa imi savurez restul verii linistita
Multumesc pentru sfaturile date, esti o draguta :* daca mai e ceva despre customs/habits/manners (am auzit ca aproape la fiecare 5 minute auzi un sorry sau un thank you)/social life etc sa stii te intreb
__________________
Perseverance is the key to all your wishes. ->->-> ~Jurnalul meu~
Adelina Mihaela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1952 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1435 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 661 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]