View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 19 aug 2012, 09:13:05
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Mancaruri sanatoase/dietetice preferate

omleta+albusuri+%282%29.jpg
eu ador omleta din albusuri cu branza (deoarece nu tolerez galbenusurile) pur si simplu bati albusurile cu un tel sau cu furculita .. adaugi si cateva mirodenii dupa preferinte, pui in tigaie cu fooarte putin ulei de masline si presari branza (mie imi place cu caaat mai multa) .. cand incepe sa se dezlipeasca o pliem si o coacem pe ambele parti .. branza se va topii ca si cascavalul si este ataaat de gustoasa si pufoasaa

sii deoarece iubesc salata de vinete, o prepar cu iaurt si smantana in loc de maioneza .. mult mai dietetica si foarte gustoasa !
mai imi place salata de brocoli cu surimi .. pui apa la fiert si oparesti putin brocoli si surimi .. le tai, le amesteci si adaugi si un dressing usor, dupa preferinta .. eu de obicei aleg ceva cu iaurt .. daca am prin casa adaug si ton in salata
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat