View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 10 mai 2010, 18:40:23
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Va rog sa ma ajutati in lupta cu kilogramele - Artyx93

Citat:
Anterior postat de artyx93 Vezi mesajul
Buna tuturor domnisoarleor si doamnelor care viziteaza acest forum!

Sa incepem cu inceputul.... . Sunt 1 baiat din judetul Dolj ,Craiova, in varsta de 16 ani,am inaltimea 1.77 m iar greutatea de 91 kg. Eu personal sunt 1 fire mai timida si deaceea imi este greu sa ma adaptez in unele situatii.
Am intrat pe acest forum cu speranta ca dumneavoastra ma puteti ajuta sa scap de kg in plus!
Stiu ca toate fetele se uita dupa un trup frumos la un baiat si dupa cum se inbraca .....dar sincer mie imi este rusine sa umblu in tricou deoarece imi ies colaceii in evidenta , imi vine sa intru in pamant de rusine cnd trec pe langa alte persoane care se uita fix la mine (uneori razand) . Nu stiu dak intelegeti ce spun si nu cred k puteti privi din perspectiva unui adolescent situatia dar din suflet va zic ca imi este foarte greu sa traiesc asa. Deacea am venit pe acest forum pentru a va implora sa ma ajutati in lupta cu kilogramele in plus.
Sunt dispus sa fac orice pentru a castiga aceasta batalie!
Deci va rog din tot sufletul daca va puteti face timp pentru a-mi da unele sfaturi in privinta problemei mele v-as fi pe veci recunoscator .
Cu drag al vostru Tavi!
Buna Tavi si bine ai venit printre noi

Multi ani inante si nu iti face griji, vei reusi sa slabesti daca vrei asta cu adevarat

Am fost si noi adolescente si chiar mai sunt inca slabute adolescente si sunt sigura ca inteleg situatia ta, asa cum rad fetele / baietii de tine asa radeau si de noi

Hai sa vedem cate esti dispus sa faci? Glumesc, daca ai vointa si motivatia necesara iti va fi foarte usor in aceasta lupta

Sa o luam cu inceputul, care este meniul tau zilnic, ce mananci si cat, aproximativ?
Ai vreo activitate fizica?
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat