Subiect: Jurnal novatyny
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 27 ian 2011, 14:36:13
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal novatyny

Citat:
Anterior postat de novatyny Vezi mesajul
bunaa.... cam de o luna va urmaresc si incerc si eu sa mananc cat mai sanatos....
am 158 cm si 51.5 kg si incerc sa ajung pe la 46 kg, adica sa dau burta jos care e imensa
incerc sa ma abtin de la dulciuri, sa nu mananc fainoase, in fine sa duc o viata cat mai sanatoasa, darr nu stiu daca se poate deoarece mama gateste si eu nu prea am timp sa gatesc si eu pentru mine, sau daca trebuie sa gatesc eu trebuie sa gatesc pentru toata casa... si hmmmm, nu-mi place........ spre rusinea mea!!!!
as dori cateva sfaturi in legatura cu ce am papat pana acum ce e gresit, inafara de dulciurile care se regasesc pe acolo, cele ispititoare!!!!
de mentionat ca practic si ceva sport dupa programul P90x Extreme Home Fitness care cred ca este destul de bunicel, lucrez siecare muschi in fiecare zi, nu-mi place ziua cu yoga...., deci cand am inceput programul pe 29. dec. aveam 51.5 kg si 74 cm la colacei si in ziua 30 , adica peste 2 zile, sa vedem atunci dimensiunile.......
astept pareri din partea voastra.....
va multumesc pentru mica voastra atentie....
Bun venit in familia noastra

Da-ne un meniu de-al tau ca exemplu, ca sa ne facem si noi o idee despre alimentatia ta

Bravo pentru activitate fizica

Neaparat sa-ti monitorizezi si masurile.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii