View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 10 sep 2014, 15:34:16
Vuvuzela's Avatar
Vuvuzela Vuvuzela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 aug 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Din toate, fara excese
Date: 160cm, 57kg
Mesaje: 1.743
Aprecieri acordate: 278
Am fost apreciat(a) de 490 ori in 255 mesaje
Implicit Re: Ghidul slabutelor "avansate"

Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul
De cand a deschis topicul cu Fitnessul ingrasa Vuvuzela parca a dat cu batul intr-un cuib de viespi. Nu zice nimeni ca lupta fiecaruia nu e grea. Fiecare are lupta ei, standardele ei. Pur si simplu Vuvuzela a slabit prin infometare ( acum cum sincer a recunoscut) si se teme sa se ingrase. Daca nu e nimeni care sa fi trecut prin aceeasi experienta si eventual sa fi trecut cu bine nu are cum sa o inteleaga.

Si cu asta basta - nu s-a luat de nimeni, nu a ignorat pe nimeni - faptul ca solutiile pe care i le-ati oferit nu o incurajeaza e strict problema ei. Ca si daca urmeaza sfaturile primite si se ingrasa ... o sa suporte altcineva in afara ei consecintele?

Toata ideea acestui nou subiect era despre toleranta si intelegere si incurajare a fiecareia dintre noi.
Exact asta e si ideea. As aplica cu mare drag orice sfat daca as sti ca nu ma ingras. Cum am mai spus de nenumarate ori, problema mea a fost ca m-am infometat, cea mai mare prostie posibila - infometarea si de asta nu pot manca acum un numar prea mare de calorii.
Răspuns cu citat