View Single Post
  #2188 (permalink)  
Vechi 14 iul 2011, 15:09:30
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de riky Vezi mesajul
Roxii, slabuto, ce mai faci???? ca nu mai statusem la o barfa de mult...Pfoai, cand te-oi ajunge si eu pe tine, ca mor cand imi vad slana....

Voiam sa te intreb ceva...referitor la insanity ca stiu ca ai facut....U ce parere ai, sa fac insanity treprat asa cate 20-30 minute cat pot...sau sa o las pe mai tarziu si sa incep cu rockin`body?? nu de alta dar vad ca problemele mele cardiace nu ma prea lasa sa rezist mult sau ma rog, cat ar trebui , la insanity....si ma oftic rau!
Hello!Ce sa fac,umblu toata ziua de colo`coloMaine iar ma duc la cumparaturi si n`am nici un chef pe caldura asta,dar deh,trebuieLasa ca o sa ajungi si tu curand,trebuie doar sa ai rabdare si vointaTu ce mai faci in rest?

Eu zic mai bn sa astepti si sa incepi cu rockin`body si cand vei capata destula rezistenta sa te apuci de insanity conform calendarului daca ai putea,se merita si da rezultate mai bune daca faci asa cum e in calendar

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Eh, mi-a venit ideea acum cateva zile insa am uitat sa-ti scriu. Si daca mai am idei iti zic.
MultumescTe astept oricand cu propuneri noiTu ce mai faci?Cum te mai simti?
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]