View Single Post
  #2283 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 22:16:48
irina27's Avatar
irina27 irina27 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personalizata+sport
Date: 171cm, 62kg
Mesaje: 534
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Si eu ma bucur ca te`am vazut De dimineata nici nu stiam cine ma striga, eram asa de zapacita de nu stiam de mine

Sa stii ca eu nu ma asteptam. Pentru o facultate ce se vrea a fi printre primele dintre cele particulare lasa de dorit. Nu se poate sa asiguri pe cineva ca va intra pe niste locuri ce nu`s sigure. Ma bucur totusi ca tu ai reusit

Eh, lasa ca ai sa iti revii Ai vazut ca si eu sunt mai pufoasa, dar trebuie sa trecem peste astea, nu? Poate mai vin saptamana asta pe la facultate sa mai vb cu doamna decan si poate ne mai vedem si stam mai mult la taclale ca acum eram prea grabita. Unde muncesti? Lasa ca ai sa vezi ca atunci sigur o sa slabesti pentru ca o sa fii mai activa

Mi-am dat seama,erai si grabita
Da,nici eu nu ma asteptam sa fie asa haos..sa vdm maine la cursuri cum va fi..Mie imi pare rau ca nu am intrat la kineto dar cred ca reusesc la anul
Da,sper..ca si mie imi e rusine sa mai ies din casa..mai ales sa ma intalnesc cu lume cunoscutacare ma stie slaba dar asta e ...te astept cu mare drag deocamdata nu muncesc,vreau sa imi caut..dar nu stiu unde..ca la promotii nu mai vreau.
Referitor la examenul pt carnet
sa stii ca e mai usor iarna ca nu te pune sa faci multe chestii,mai ales daca e zapadaeu asa am auzit.
__________________
Jurnal Irina
irina27, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2131 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1614 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1098 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]