View Single Post
  #2285 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 23:10:04
irina27's Avatar
irina27 irina27 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personalizata+sport
Date: 171cm, 62kg
Mesaje: 534
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Da, eram grabita si ma astepta si mama

App, am uitat sa iti spun ca esti foarte frumoasa! Exact ca in poze

Pai si ce faci daca intri la kineto la anu`? Abandonezi facultatea asta? Eu am intrat acum pe facebook`ul facultatii si zice ca organizeaza o sesiune extraordinara de reexaminari si credite Nush ce o vrea sa zica dar poate mai suplimenteaza numarul de locuri Poate am noroc. Daca nu, astept pana la anul, la alta facultate nu ma mut Eh, asta este. Stiu ca e greu, dar cel putin nu esti la acelasi nr de kg ca la inceput.
Depinde, si eu am auzit opinii si opinii. Unii zic ca e mai usor, altii ca e mai greu
Mersi pt compliment,si tu arati ca in poze
Pai m-as muta la distanta.Ce tare,poate totusi ai noroc,iti tin pumniiNici mult nu mai am pana ajung ca la inceput,dar macar sunt mai lucrata datorita sportului...acum cred ca am 65 d kg.in 2 luni sper sa termin
__________________
Jurnal Irina
irina27, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2131 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1614 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1098 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]