View Single Post
  #231 (permalink)  
Vechi 14 sep 2011, 14:08:05
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Buna,fetelor
Citat:
Anterior postat de Ema55 Vezi mesajul
Buna, Lacra!
Citat:
Anterior postat de Ema55 Vezi mesajul
Nu e nici un deranj! Cu mare drag!
saru'mana!
Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Buna dimineata !!!Ce grupa scolareasca avem!!!!Miroase a caiete noi si a ajuns pana la mine fosnetul filelor de carte ce se deschid timid si curios la inceput!
Noi avem pretentiile noastre de la copii pt ca ii cunoastem si stim ce potential au...dar noi fetelor ..suntem la fel de silitoare si perseverente ?Eu una nu prea...am scazut sapt asta 200g,i-am si zis mamei ca asta e ultimul pachet cu bunatati din tara pe toamna asta ..pana de Craciun nu mai vreau sa aud de nimic!La Craciun sper din tot sufletul sa intru la mentinere..insa in ritmul asta cred ca la Craciunul anului viitor.
eiii...Craciunul asta,lora
Citat:
Anterior postat de Coccolino Vezi mesajul
Lora , e foart bine ca ai scazut , eu cu greu m-am urcat azi dimineata pe cintar stiam ca m-am ingrasat in concediu si nu am avut curaj si mare mi-a fost uimirea cind am vazut 88 de la 81,6
asa ca stai chiar foarte bine , esti un exemplu de urmat felicitariiiiiiiiiii
hai,coco,la treaba cu noi si eu am patit la fel
Citat:
Anterior postat de BooBoolina Vezi mesajul
Fetelor...ma simt mai cand vad ca nu-s singura care are probleme cu greutatea...adica cu plecatul kg...dar trebuie cumva sa ne motivam si sa nu ne lasam batute!!!!!!Cum Batman a reusit Sherpika mai are un picut..trebuie fetelor sa reusim si noi..nu?????

asa e...hai fetelor
Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul

La muncaaaaaaaaaa cu tinek destul ai stat in concediueu ce naiba sa fac...aceeasi viata....fara vreun sens precisse pare k ma apropii de 30 de ani si incep sa am tot felul de crize existentialedoar nu puteam sa ratez eu vreo criza....doamne fereste
eiii...crizeesti slabuta,frumoasa ,ai un barbat care te iubeste...ce se intampla ,alinush
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].