View Single Post
  #238 (permalink)  
Vechi 02 dec 2010, 01:37:16
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Slabute care tin dieta South Beach faza II

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul
Chiar m-am uitat si nu se precizeaza nicaierisi imi era pofta ... nu am mai intrebat ...la Dukan sunt permisi si m-am gandit prost
Ce nu e pe lista de permise e clar interzis. Nu te frustra. Organele sunt mai grase si d-aia nu avem voie. Si pe forum nu e publicata nici o lista cu alimente interzise si nu aveai de unde sa stii. Eu am citit in cartea lui.

Am inteles ca nu avem voie cafea la SB. Dar eu as cam vrea sa-mi modific ora de trezire, sa ma scol mai devreme si am gasit de unde sa-mi iau cafea aromata (trebuie sa ma decid intre vanilie si crema de whisky ) si parca mi-e tot una daca iau ceai negru sau cafea. Ambele au cofeina. Tu ai tot baut cafea (eu vreau s-o fac slaba), oare afecteaza dieta?

Citat:
Anterior postat de Livia89 Vezi mesajul
lasa, Ade, eu am sfeclit-o si mai rau mai bine nu va zic pana nu pun direct meniul sa vedeti si voi "oaza" de carbohidrati de azi

ah, si m-am hotarat sa ma mentin la 49, ajunge pana aici mai pot "modifica" cm, dar la greutate nu are rost sa mai tai desi de-aia nu trebuia sa exagerez asa o sa vedeti imediat despre ce vorbesc
Felicitari, esti la mentinere!!!
Răspuns cu citat