View Single Post
  #333 (permalink)  
Vechi 19 ian 2012, 16:10:35
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul

Nu conteaza ca nu avea studiile definitivate. Ea este autorul, orice ar fi.

Mai exista o varianta, poate are un site in care isi prezinta portofoliul si de acolo putea fi luata poza. Daca ii stii numele, da cautare pe net, poate afli mai multe.
Da, exact la varianta cu portofoliul m-am gandit si eu. Trebuie sa dau de prietena comuna sa aflu mai multe, ca despre fotograf nu stiu decat ca o chema Katarina
La urma urmei nici n-ar fi mare paguba, ar trebui sa ma simt flatata ca poza mea prezinta atata interes, dar uite ca se ajunge la situatii naspa cand tot eu sunt cea acuzata

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Countess, si eu am dat peste o poza a ta, cea modificata in photoshop. Cautam zilele trecute la munca nu stiu ce telenovela de care ne amintisem nostalgici la munca (), si-am dat search dupa cuvintele "miradas de mujer", iar la imagini, pe al patrulea rand apare. Ehe, si eu am patimit cu treburi de genul, pe vremea cu hi5-ul demult apus gasisem mereu profiluri cu poze de-ale mele, ce sa mai zic de vremurile cand eram pe vampirefreaks.
Da, chiar pe vampirefreaks n-am avut cont niciodata, cel putin nu in cunostiinta de cauza dar pacate gen profil pe hi5, tagged si myspace am avutsi eu in tinerete
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat