Subiect: Jurnal roxy04
View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 10 nov 2016, 07:46:43
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 31
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxy04

Buna slabute, si bine a-ti venit la mine in jurnal!
Aveti mare dreptate nu am scuze si da ai dreptate chiar am in plan un bebe dar se pare ca nu prea vrea sa vina, am fost la control mi s -a spus ca totul e ok si k e posibil sa nu raman din cauza kg, ca daca mai dau ceva kg jos corpul o sa se schimbe singur si voi ramane, doctora ma lua de sunculite si imi spunea ..iaute ce e aici pe bebe unde il mai bagi, dai asta jos sa ii facem loc lui bebe,, cred ca asta ar fi motivatia mea ce a mai mare, imi doresc tare mult un bebe si eu si sotul mai ales,dar parca nu stiu ce am anulez de pe o zi pe alta, las ca tin de maine, stai k mai am ceva prin frigider il termin si dupa tin dieta, motive fara rost nu stiu ce e cu mine, de aceea am hotarat sa intru aici si sa imi refac un jurnal unde sa am persoane cu care pot vorbi acest subiect si care sa ma sustina si sa ma certe cand gresesc si sa ma ridice cand cad.
Ai dreptate aici in germania gassesti multe haine frumoase si marimi mari, in romania ma chinuiam rau cu gasitul hainelor ,,ne pare rau dar nu avem marimi mari,, vi se pare cunoscut, mie da, nu ar fi de estetic ca eu ma simt bine si asa pe mine ma intereseaza sa dau cateva kg jos sa pot avea un bebe, si uneori simt ca nu mai incap in piele ca nu mai am aer sa respir ca si cum as avea o geaca groasape mine, pe timp de vara, stau foarte mult in picioare si la greutatea mea se simte ca am ceva dureri de picioare, acum fete dragi daca a ti fi in locul meu cu ce a ti incepe as vrea sa imi lasati ,,un plan de bataie,, sa imi dati ceva idei
Va multumesc mult si sper sa ma tin de treaba macar acum dupa atatia ani!!!
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,
Acest membru apreciaza mesajul lui roxy04:
AnDrAdAxl (10 nov 2016)