Subiect: Reductil
View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 23 apr 2009, 17:07:37
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de Shorty Vezi mesajul
Eu am o cutie de reductil acasa..si din cate am studiat inainte sa le cumpar am ajuns la concluzia ca erau cele mai ok in domeniu..cu conditia sa fi obez...dupa cum scris si mai sus..nu sunt pentru slabit cosmetic..sunt pentru oameni cu probleme serioase

Din cate am citit am vazut ca au avut efect doar la persoanele care erau obeze si majoritatea persoanelor care au slabit cu ele au avut anumite simptome neplacute...printre cele mai frecvente era senzatia de sete, dureri de cap si insomnii...

Pana sa imi aduca cutia persoana care am rugat-o m-am apucat de mancat sanatos si cand mi le-a adus nu am considerat necesar sa le mai incep...le am si acum le tin la naftalina

Si aviz amatoarelor: nu inlatura efectul yo-yo..acesta va aparea daca in momentul in care renuntam la pastile ne intoarcem la obiceiuri nesanatoase..cu sau fara pastile trebuie mancat sanatos..si daca iei pastile cand nu le mai iei trebuie sa continui sa mananci sanatos...
Deci, astea sunt despre care imi spuneai ca le-ai cumparat si nu le-ai mai folosit.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat