View Single Post
  #4000 (permalink)  
Vechi 28 mai 2013, 14:34:40
Khali's Avatar
Khali Khali este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 165cm, 61.7kg
Mesaje: 1.580
Aprecieri acordate: 364
Am fost apreciat(a) de 1.276 ori in 671 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Hello, K.

Nu mi se pare deloc rea ideea ta cu pregatitul alimentelor pentru o saptamana, stiu ca se practica de multa lume. Daca poti, de ce nu? Si eu mai fac asa, insa nu pentru multe zile, ca devine prea monoton, cam maxim 3 zile pot manca acelasi lucru.

Poti amesteca si cu multe legume proaspete, mai ales ca-i sezon si e pacat sa nu profiti,tu ai si de la tara unele produse. Eu mi-am luat niste rosii din Obor care aratau bine pe dinafara, insa pe dinauntru nu si n-aveau gust...offf.

Fara rosii bune, optiunile mele de MD iar sunt limitate, oua, ovaz, oua, ovaz...

Ma bucur ca merge bine treaba cu BB. E prea devreme sa spui daca simti ceva schimbari, nu? Intreb din cauza ca la tine ar trebui sa se vada repejor

Ma recunosc in ce spui de copii, oare cand o sa ne vina mintea la cap, considering...
__________________
"The six w's: working will win when wishing won't".
"I workout because I can. When I get tired, I remember those who can't and I am grateful".
"I'm a big believer in starting with high standards and raising them. We make progress only when we push ourselves to the highest level. If we don't progress, we backslide into bad habits, laziness and poor attitude."
Khali, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1984 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1467 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Khali:
Anne10 (28 mai 2013)