View Single Post
  #407 (permalink)  
Vechi 23 sep 2011, 06:54:56
supergirl18's Avatar
supergirl18 supergirl18 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 14 mar 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Fructe si Legume
Date: 180cm, 74.5kg
Mesaje: 424
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Pai si la Sb1 poti manca tocanita, ca-s atatea legume permise.
Ti-ai facut salata?
Da ce bine, eu inaintea nu aveam nici un stres, dar nu stiu ce-i cu mine, nu ma regasesc. Nu-mi ies lucrurile cum vreau.



Hey, hey! Cine-i pe aici!!! Nu-mi vine sa cred!!! Welcome back!!!
Cum a fost la botez?
Felicitari scumpa si la cati mai multi ani impreuna!!!

Ti-am pus o floricica, are cul. toamnei, sper sa-ti placa!



Ma duc sa vad.

Da, Alexandra e o scumpica! Ca si tine de altfel! Chiar daca nu prea vb cu ea, imi este tare draga.
Nu-ti mai face griji, tu esti la mentinere si-ti mai permiti cate ceva. Ce atrenor dragut.

Eh, eu am niste pase de nu ma inteleg nici eu, nu stiu ce vreau + ca au aparut altele. Eu sunt cu gandul in alta parte, suspin dupa un tip, altul dupa mine si tot asa.

Sper sa-mi dau peste mana asta odata ca mananc necontrolat, nu-mi este foame si tot mananc. Da ma mentin, n-am mai avut oscilatii si e ok, dar nu asta-i scopul meu, nu stiu cand o sa vina ziua sa zic GATA.

Multumesc ff mult pt floare...imi plac culorile toamnei la nebunieeee!!!
Da ce ai patit??te-ai despartit de iubit,iar acum suferiti aman2???ce se petrece acolo???incearca sa nu-ti versi chiar tot oful in mancare ..stiu ca e cam greu...dar trebuie sa poti ..chiar imi pare rau sa aflu ca esti melancolica,,,sper sa trei peste cat mai curand posibil..si sa aflu ca esti ff happy
Am si eu cateva nelamuriri ...azi imi fac hummus,am luat naut la conserva si e f bun de mancat si asa adica e moale si nu cred ca mai merge fiert..nu???si apoi am vazut ca reteta din meniurile de aici are cam mlte calorii....eu o sa pun iaurt slab si nu mai pun ulei..ca sa fie mai slabut.e bine oare??...mi-e asa poftaaa..acus ma duc sa-l prepar...am o gramada de treaba azi...si nush cand mai ajuns sa manac si pranz..
V-am pupacitt
Răspuns cu citat