View Single Post
  #4465 (permalink)  
Vechi 12 feb 2014, 09:32:50
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
Salutare, fetelor!

Astazi am intrat in jurnalul Ancai si vad eu acolo un meniu...pranz friptura cu piure, cina pufuleti...si ma gandeam...oare am intrat bine? ce-o fi cu Anca? cand colo erau primele pagini din jurnal, ma si speriasem, ma gandeam...uite domnule si Anca mai face ca mine
Ce vremuri. Oricum vineri am mancat 4 bucatele de cremsnit, sambata am rontait tortilla cu sos salsa la film si luni am mancat niste ciocolata cu pere de la milka. Nobody's perfect. Si Anca mai face prostii din cand in cand.

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul


Sincera sa fiu nu m-a dat pe spate combinatia unt de arahide + banana, cred ca e cam sarat untul meu de arahide si de asta

Ce ore de group fitness? Te referi la Body Pump? Mai asa e, la un moment dat te plictisesti si chiar e recomandat sa faci altceva, sa diversifici.. Ce ore mai sunt la sala?
Yoga faci acasa? Eu n-am mai facut de vreo 2 sapt yoga si ar trebui sa fac.. Cred ca sambata sau duminica, cand de obicei am zi de pauza la sala..

Si ptr mine e mult mai convenabil sa ma duc dupa munca, dar orele tipei la care ma duc eu sunt de la 8 si sunt nevoita sa merg de la 7.. Am facut odata tampenia sa fac 3 ore odata, de la 6 la 9, si a doua zi de abia ma tineam pe picioare asa ca nu mai risc..

Eu azi iau pauza de la sala, pleaca al meu maine in delegatie si trebuie sa il pregatesc, plus ca pana se intoarce el vineri seara am timp sa ma duc la sala.
Neata! Momentan ma satisface combinatia, mai ales ca imi da energie. Ce-i drept, am luat unt all natural, fara adaos de sare sau zahar. M-am chinuit ceva pana sa gasesc.

Ma refer la toate orele la care merg eu: Body Pump, Zumba, Strenght Cardio, Bosu etc. Orele nu seamana intre ele si abia ce s-a schimbat programul la Pump, dar tot simt nevoia sa intru in sala. Plus ca as economisi niste timp, cam o ora pe zi. Gen la 5 sunt la sala si la 6:30 acasa. Sa vad daca ma tine, deja mi-am alcatuit programul.

Yoga tot la sala as merge, avem 2 ore/sapt de yoga, una miercuri de la 21:15 si una sambata de la 14:00.

3 ore odata? :O Daca le faci la intensitate mare dupa o ora, maxim o ora si jumatate ar trebui sa te tarasti din sala.
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui anqutz:
Kclaudyia (12 feb 2014), LOREDANA99 (12 feb 2014)