View Single Post
  #4507 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 12:38:50
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Buna dragelor!!
Dora, am pus poze in albumul poze dupa sarcina, sau ceva de genul. sorry intarzierea!!
noua ne dau liber de la serviciu de acum de la ora 12 si ma duc la salon sa ma fac frumoasa
va pup!!
merg sa ma uit!
distractie sa ai la salon,sau relaxare ,sau .....ce stiu eu ce se mai ofera pe acolo!(eventual satisfactia ca ai reusit sa fac ceva si pt tione,eu asta as simti daca asa ajuge acolo ,dar.....nu stiu cand)
Citat:
Anterior postat de nicoles23 Vezi mesajul
cum sa fiu nico, obosita, alerg toata ziua, mai fac una alta dar nu asa cum mi-as dori.....dinastea treburi domestice cum le zic eu .

tavi tot nu doarme bine noapte.....am vrut sa va intreb mamici care stiti ceva de ceaiul de noapte de la Humana ,daca e bun de ceva, l-as incerca.

Sa va zic ce am patit.....am ramas fara indemnizatie luna asta, ca am uitat sa platesc impozitul pe anul trecut...adica ma rog, eu eram convinsa ca l-am platit dar probabil ca , cum am avut probleme cu sarcina si nu am iesit prea mult din casa, si cum tot eu platesc facturi...eram convinsa ca am platit dar nu am platit.
Asa ca m-am plimbat si pana la AJPS sa le duc dovada ca am platit dar oricum doar in aprilie imi intra si restanta din martie....super nu .

sa sti ca si Radu se mai trezeste noapte ,uneori o data ,uneori de 2 ori,este si cand se trezeste de cate 4 ori!
imi pare rau ca ramai o luna fara bani!
Citat:
Anterior postat de Gea Vezi mesajul
Anei ii curge de doua zile nasucul si stranuta A prins-o raceala, dar i-am dat tratament si acum isi revine, in schimb eu m-am racit bine de tot acum Imi curge nasul, stranut, ma doare gatul Asa ca am venit azi la birou si l-am lasat pe sot acasa, ca sa nu o racesc pe Ana mai rau decat e....
La noi aici e cam frig, stau imbracata bine si cu calorifelul langa mine si va scriu voua, ca am o pauza la lucru
sanatate iti doresc!!!!
Citat:
Anterior postat de aleka008 Vezi mesajul



Am lucrat ca achizitor si in alte domenii, dar si asta e ok.
serios ca ai un super job! parerea mea!
Citat:
Anterior postat de aleka008 Vezi mesajul
Eu am un site unde l-am gasit nou si mai ieftin. Arata foarte bine, ma tenteaza. De aici iau pampi, ca am inceput sa folosim Huggies. Am voie sa-l dau pe privat?
da ,pt ca ai 300 mesaje!
datele de contact ,sau numere de telefon sau ce crezi tu ca nu se poate zice direct poti sa trimiti prin mesaj privat!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat