View Single Post
  #5020 (permalink)  
Vechi 22 aug 2010, 08:43:27
Crysa's Avatar
Crysa Crysa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 iun 2010
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 38
Dieta: calcul calorii
Date: 169cm, 68kg
Mesaje: 1.810
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

in primul rand netaza fetili

Citat:
Anterior postat de lucia ely Vezi mesajul
cum ii ziceam la ralu ..si la valentina
vreau sa fiu slabuta:d sa port si eu fustita:X
asa sa moara fetile (care m-au jignit) de ciuda(nu din sit vreau sa zic
lucia, ai mai multe motive sa slabesti...deci la treaba sa nu mai pierdem vremea

referitor la piti alea care te-au jignit......nu cred ca trebuie sa le bagi in seama...alea sunt doar slan\be si asta...nu au minte...

tu vei fi slaba si desteapta si sanatoasa , iar noi suntem aici...prietenele tale


Citat:
Anterior postat de androooshca Vezi mesajul
salut! eu sunt noua pe forum, dar veteranta in problemele cu greutatea...am ajuns o purcica, am ....mi-e si frica sa ma urc pe cantar, cred ca vreo 66-67 kg si doar 1,67 m....dar n-am fost mereu o omida...anul trecut pe vremea asta eram un fluture cu 10 kg mai slab....eram..pff..minunata! si in disperare de cauza, am decis ca de maine sa ma apuc de dieta nicoletei luciu...la mine nu de mentinut e greu, atata timp cat ajung la greutatea dorita, ma mentin..mai greu e sa ajung... trebuie sa recunosc insa ca astea 10 kg le-am pus pe mine...din mai incoace..de cand am dat iama ca vitica in porumb, dar eu in dulciuri..si recunosc ca nu m-am abtinut de la nimic...la ce rezultate sa ma astept de la dieta asta?are efect?
buna si bine ai venit,

in primul rand la 66-67kg nu esti o purcica...
in al doi-lea rand spune-ne mai multe despre dieta Nicoletei Luciu, cu toate ca daca stau bine sa magandesc in 2-3 luni a slabit 40kg....ceea ce nu e ok...e prea mult....dar ca sa nu contiunui fara sa stiu astept detalii despre dieta
in al trei-lea rand...nu cred ca are rost sa te apuci de aceea dieta deoarece tu vrei sa dai 10kg jos si cred ca ai rezolva acesta problema prin a manca sanatos...fara dulciuri, fara prajeli, fara sucuri, fara paine....si bineinteles sport...

asteptam vesti de la tine

Citat:
Anterior postat de anky31 Vezi mesajul
Buna seara,tocmai am descoperit acest forum si as dori sa ma alatur si eu in lupta cu kg.Pot spune ca slabesc relativ repede,dar sunt o gurmanda si nu-mi pot stapani pofta de mancare.Daca o saptamana mananc mai putin si slabesc,urmatoarea dau iama in frigider.Mi-ar face placere sa-mi gasesc prietene si sa ne sustinem.

buna Anky si bine ai venit si tu printre noi

ce pot sa spun...incearca sa te stapanesti....asta este si problema mea....sunt o pofticioasa...o mai dau in bara dar mai si reusesc sa fac treaba

fa altfel...azi ai voie sa papi 1 dulce(pofta)..maine nu mai ai voie.....poimaine ai voi 1 dulce....2 zile nu mai ai voie....si tot asa pana ne dezobisnuim de dulce

noi suntem aici sa te sustinem
asteptam vesti de la tine
__________________
Jurnal Crysa

Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat. ---->e clar ...sunt nebuna!!!