View Single Post
  #532 (permalink)  
Vechi 01 aug 2018, 09:00:21
adinico's Avatar
adinico adinico este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Rina si cat mai multa miscare
Date: 165cm, 79.6kg
Mesaje: 3.919
Aprecieri acordate: 8.165
Am fost apreciat(a) de 5.317 ori in 2.849 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare

Citat:
Anterior postat de dalice Vezi mesajul
Buna,
Imi doresc sa ma alatur si eu grupului vostru.Am nevoie de sustinere din partea cuiva. Am 73 de kilograme acum si in prima faza doresc sa ajung la 60 kilograme,apoi setez alt obiectiv.Ideal ar fi 55 de kilograme.Doresc sa fac si un bebe.Nu sunt indicate dietele, dar un mod de viata echilibrat cred ca este indicat. Nu tiroida, dar nu este o scuza pentru kilogramele acumulate.O seara placuta va doresc!
buna Dalice si bine ai venit! un mod de viata echilibrat sigur ca e ideal, dar pana sa ajungem la acest echilibru avem ceva de munca si de aceea e bine sa ne sustinem si chiar sa ne "educam" impreuna! acum cu dietele fiecare se orienteaza cum vrea si in functie de ce preferinte are, desi dietele sunt pe termen scurt ideal e sa ajungem la acel mod de viata echilibrat de care vorbeam si printre primele conditii ar fi cred ne fixam un orar de masa ca sa nu mancam haotic . asteptam sa ne spui la ce te-ai gandit si in acelasi timp sa nu uitam de miscare fie ca mergi intr-o sala fie ca mergi macar pe jos te asteptam cu raportari in jurnalul dedicat de sport si orice forma de miscare ! SUCCES !
__________________
02.02-85; 20.02-84.9; 04.04-84.5 kg; 02.05-82.3 kg; 13.05-81.7
... 31.07-81.9 kg ...