View Single Post
  #54 (permalink)  
Vechi 11 apr 2011, 21:03:04
Alexandra Andreea's Avatar
Alexandra Andreea Alexandra Andreea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 feb 2011
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 33
Dieta: In cautarea echilibrului! (Montignac personalizat)
Date: 170cm, 57kg
Mesaje: 2.637
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal madaEM - Mentinere pentru restul vietii

Citat:
Anterior postat de madaEM Vezi mesajul
mereu trebuie sa ne dorim mai mult de la noi...si sa nu ne multumim cu ce avem...asa nu cazi nici in monotonie si asa vei fi din ce in ce mai bun in ce iti propuida cam greu sa o schimbi asa...la distantaeu fiind aici cu ea imi este mai usor...cel mai greu imi este cu dulciurile...ca e nebuna ca si mine cu dulciurile
si mai tip la ea cand o vad ca mananca biscuiti cu dulceata seara in specialsi iam zis sa tipe si ea la mn


multumesc tare mult alex...mereu gasesc cate cv bun de la tn

fetelor am intrat sa va salut...sa va mai citesc ..sa vad ce faceti..eu sunt intro pasa cam aiurea...macar bn ca am facut dimineata 25 de min de ex...ca nus daca mai fac acum seara sport...am primit niste vesti rele...si sunt tare suparata ...dezamagita ...ingrijorata...cred ca ma iau cu treaba prin casa...cu curatenia...cu aranjatull hainelor...inca nus ceva sigur de asta nu va zic despre ce e vb ...
va urez o saptamana minunata
cu spor la sport...si succes la alimentatie
Buna Mada!

Imi pare rau sa te gasesc suparata! Sper sa se rezolve problemele cat mai repede, si sa te vad cu zambetul pe buze! Sa stii ca dupa rice rau vine si un bine!

O seara frumoasa!
Alexandra Andreea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2258 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1741 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1484 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat